Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek elélvezni? Sehogy nem jön össze.

Figyelt kérdés

Talán másfél hónapja mondható, hogy kapcsolatban vagyunk. Ő 23 én 25.

Állítása szerint nagyon jó ahogy bánok vele, imádja mikor kézzel, vagy nyelvvel kényeztetem. Hangok alapján is ezt mondom amiket hallok közben, szinte “szenved”, hogy visszatartsa a nyögést a szomszédok miatt. :/ De állítom így is elég hangos. Mindig remeg, tényleg én is úgy látom hogy nagyon jó minden. Tény nem nekem van a világon a legnagyobb péniszem, de szex közben is nagyon élvezi a dolgokat. Valahogy az orgazmus része mindig elmarad. Nem tudom eddig milyen partnerei lehettek, mennyivel érezhetett többet, de félek, hogy velem van a baj. De a hangok alapján tényleg nagyon élvezi és tuti nem szimulál. :) Ő azt mondja az ő hibája, mert ráfeszül.

Szerintetek hogyan kéne kezelni ezt a helyzetet?


2022. dec. 19. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy ő feszeng nagyon. De akkor csinálj egy ilyen lazítós programot. Menjetek el moziba vagy valamerre, mozduljatok ki egy kicsit. Esetleg otthon egy meghitt vacsi, némi bor, szép lassan átvezetitek a dolgot, majd hosszas felvezetés után nekiláttok a dolognak. meg tényleg hosszan kényeztesd. Ha kézzel is csinálod neki ne váltogasd a tempót, ha valamit élvez ne válts technikát. Csókolgasd közbe a csakát, játsz a mellével. Egyszer lehet elég ha átsegíted ezen és utána menni fog a dolog. Nagyon pontos tanácsot nem tudok adni, mert tényleg mindíg úgy segítek a páromon, ahogy tudok. Érzem, hogy mit kell csinálni, ismerem a testét. Ennyi a nagy titok. De sokak számára előny, ha elkezdenek élvezni valamit és azt folytatja a másik, hamarabb elélveznek. Ha váltogatva van a sebesség, a technika, vagy meg van szakítva az inger, akkor az hátrány.

De volt pl olyan exem is, hogy azt szerette, ha csak simogatom neki, majd mikor már közel járt, akkor gyors ujjazás és remegve élvezett el.

2022. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezen te nem igazán tudsz segíteni. Én is nagyon élvezem a szexet, a nyalást, mindent, viszont nagyon nehezen tudok elélvezni, és akkor is csak úgy ha szex közben mondjuk magamnak izgatom a csiklómat. Ezzel semmi gond nincs, esetleg legközelebb ha szexeltek, akkor vezesd oda a kezét. Egy próbát megér.
2022. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok egy-két pohár bort. Előtte, nem utána :-)
2022. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
A nők jelentős részének soha nincs hüvelyi orgazmusa. ez van.
2022. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem kéne visszatartani a nyögést, és könnyebben menne.
2022. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen bnom !

Vettünk peniszgyurut tetszet neki nagyon

Mikor kutyupozba voltunk izgatam a nunit akkor ment ell!

2022. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A négyeshez tudok csatlakozni, nő vagyok és én is úgy tudom, nagyon kevés nőnek van hüvelyi orgazmusa, nekem se volt még soha. Jó lehet annak, aki már érezte, de azért megvagyok nélküle. Ha csiklóingerléssel elérhető, akkor minek erőltetni bármi mást?
2022. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!