Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Urak, mik voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Urak, mik voltak eddig a leglelohasztóbb pillanatok, vagy leggyakrabban elkövetett hibák szex előtt/közben amiket elkövettek a partnerek/Ti ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 06:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció hiánya közben is gond szokott lenni. Ezért én inkább előtte szeretem megbeszélni, hogy mi játszik és mi nem.

De ha mondjuk közben jön a gondolat akkor szerintem is érdemesebb inkább kérdezni.

#1

2022. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Egész jó kis sztorik láttak napvilágot. :D

Nekem lelombozó a mindig ugyanolyan póz, és a begyakorolt menet, tehát mindig ugyanaz...sajnos az asszony nem nagyon vevő a szexre csak ritkán, túl hamar beleszürkültünk sajnos, ez ellen valami tipp? amivel fel lehet dobni a szexet?

2022. dec. 20. 10:47
 13/19 anonim ***** válasza:
Te próbálsz kezdeményezni azt illetően, hogy mondjuk más pózhoz húzod oda, finoman közelíteni olyan dologgal, ami eddig nem volt megszokott?
2022. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos vonakodó. Nagyon bensőséges a kapcsolatunk , több éve együtt vagyunk, nem távolodtunk el eddig de mostanában e téren igen....
2022. dec. 20. 10:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont lelohasztó, szégyenteljes inkább minden olyan megtörtént eset, mikor nem is jeleztem a pasinak, hogy ha belémhatol és "szexelünk", attól nem lesz orgazmusom. Ha a csiklómat meg se közelíti. És nagyon rossz arra is gondolni, hogy a páromat nem tudtam ügyesen kielégíteni. Ma se tudom, mit kellett volna tenni. Nem technikában, hanem a helyzetet kezelni.
2022. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A leglohasztóbb amikor nem áll fel neki pedig egy szexin felöltözött nő áll előtte vagy amikor fél percen belül elélvez és ennyi volt felöltözik, semmi nyalás vagy próbálkozás hogy én is elmenjek.
2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amikor nem akar szexelni -.- szóval minden, mert sosem akar a barátnőm szexelni


22f

2023. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Miért nem akar? MIóta nem akar ?
2023. jan. 18. 17:26
 19/19 anonim ***** válasza:

17-s vagyok

2 éve max havi 1 alkalommal van

2023. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!