Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Urak, mik voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Urak, mik voltak eddig a leglelohasztóbb pillanatok, vagy leggyakrabban elkövetett hibák szex előtt/közben amiket elkövettek a partnerek/Ti ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 06:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak egy lelohasztó pillanatom volt szerencsére. Az amikor sírva fakadtam orgazmus után.

A leggyakrabban elkövetett hiba pedig a figyelmetlenség a partner részéről.

2022. dec. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Leglelohasztóbb: egy csaj megkérdezte, hogy "sokáig tart még, mire elmész?", miközben benne voltam.


Leggyakoribb hiba: mozdulatlan nő

2022. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#2

Atyaég, de amatőr. Előfordul, hogy én már elélveztem és "várom", hogy a pasi is végezzen. Ez van amikor jó, de van amikor már jó lenne, hogy befejezze.


Ha ilyenkor benyögném amit írtál az életben nem menne el. Ellenben egy "élvezz belém" kicsit kéjesen mondva gyors eredményt hoz. Ha meg nem, akkor "gyere a számba" és szintén tuti a gyors befejezés.


L27

2022. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

- Nem állt fel neki, mégis játszotta az eszét, hogy milyen nagy, mintha vak és hülye lennék...

- Folyamatosan azzal jött, hogy mennyire tapasztalt, milyen jó lesz az ágyban, aztán elővett egy 8 centis farkat.

- (Félrelépésnél) Beállított cigibűzösen, holott megbeszéltük, hogy nincs semmi parfüm sem.

- Megkérdeztem, hogy rendben van-e neki óvszerrel, mégis minden alkalmat úgy kezdett, hogy jaj, de hát így nem fogjuk érezni...

- De a legnagyobb hiba az volt, hogy nem mindenkit ismertem meg előtte és kellemetlen volt így a találkozás.

2022. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#3 ez így van :)
2022. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a szex utáni „elélveztél-e” kérdést tartom gáznak, vagy mondjuk észreveszi a partner, hogy nem, és firtatja az okát.


Nagyon szeretem a mocskos beszédet, de csak olyan alkalmazza, akinek természetesen jön, mert különben mesterkélt és nevetséges.


Nagyon ki tud zökkenteni, ha egy pasi folyton kérdezgeti, hogy így vagy úgy jó-e, nem fáj-e stb.


Szeretem az anális ujjazást, de ne szárazon, és egyből tövig, az nem olyan kellemes.


Nem lohadt le teljesen a partner, de hülyének nézett, amikor röhögőgörcsöt kaptam ittasan azon, hogy telipumpált levegővel, és szellentéshez hasonló hangok jöttek ki belőlem nagyon hangosan. (Sokszor tapasztaltam már azt a jelenséget, nem nagy szám, részegen sajnos túl viccesnek találtam.)

2022. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szex után azt mondta, hogy a barátnőm jobban szop. Ezután a beszólása után döntöttem el, hogy szakítok vele. Mindezt egyébként egy olyan csávó mondta, akinek a behatolás meg az elélvezés között 10 másodperc sem biztos, hogy eltelt, amikor először lefeküdtünk, orgazmusom sem volt vele soha,mert rohadtul türelmetlen volt.

Az is nagy hiba, ha szex közben valaki egyáltalán nem szól hozzám, csak csinálja, amit gondol. Kérdezzetek könyörgöm, mielőtt beraknátok az ujjatokat vki seggébe, mer nem magától értetődő, hogy szeretné.

Tipik óvszer hiszti, mondjuk vele pont emiatt nem is volt szex, akármennyire is szerette volna.

2022. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, azt még kifelejtettem, amikor egy pasi nem tudja berakni a farkát egyedül, és segíteni kell… Úgy általába véve nekem a töketlenkedés, harározatlanság a leglelombozóbb.
2022. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
7-es, én pl. szeretek segget nyalni, nagyon ritkán kérdeztem csak meg. Sok olyan helyzet van, hogy fokozatosan közelítesz, és lehet érzékelni reakciókból, hogy vevő-e rá a másik, menjek-e tovább.
2022. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9

Itt nem ez volt a helyzet. De egy kérdés akkor sem árthat, sőt.

2022. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!