Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek szexuálisan vonzó egy férfin az édeskés (virágos+vaníliás) illat?

Figyelt kérdés

Ugyebár elég ritka a kifejezetten édes férfi parfüm, laza viselethez meg főleg… Nekem speciel mégis ezek tetszenek a legjobban.


Lazább viselethez mondjuk a Prada Luna Rossa Sport EDT, ami bejön.


Elegánsabb viselethez azért van pár édes illat, nekem a Parfums De Marly Pegasus EDP nagyon bejön, de én csak szökőévente 1-2 alkalommal tudnám használni, mert ritkán öltözöm ki.


Sokszor olvastam, hogy a nőknek nem jönnek be az édes illatok pasikon, mert elvesz a maszkulinitásból… Ti mit gondoltok erről?



2022. dec. 21. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Utálom az édes illatot.
2022. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle illat nagyban függ az adott személy bőrének típusától, így lehet hogy egy illat, ami az egyik férfin tetszik a másikon már nem fog.

Én magam az erősebb szantálfa alapú illatokat kedvelem a bőröm is ezt emeli ki igazán.

De a rózsás, pacsuli illatokon kívül eddig minden illat tettszett a férfiakon.

2022. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem.
2022. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem szexuálisan nem vonzó a metroszexuális férfi.

Aki nálam többet agyal az illatokon, több időt tölt a piperészkedéssel, és több parfümöt ismer nálam, az számomra nem férfi.

2022. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Énis a markánsabb parfümöt szeretem a férfiakon, sőt nőiben is magamnak erősebbeket választok.

Viszont a férjem rátalált a Prada La femme L'eau parfümjére. Szintén kicsit édesebb illat, és imádom.

2022. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat!


Én nem tartom magam metroszexuálisnak, annak ellenére sem hogy foglalkozom a külsőmmel… Nagyon távol áll tőlem, hogy pl. a lábamat vagy az ujjaimat szőrtelenítsem. A szemöldökömet sem hagyom soha a fodrásznak, hogy kiigazítsa (fel szokta ajánlani)… Illetve az ilyen nagyon egyenesre vágott szakállaktól is kiráz a hideg.

De pl. szoktak pedikűrt/manikűrt igénybe venni, ettől igényesebbnek érzem magam, de nem biztos hogy úgy van…


De amúgy sportos férfi vagyok és egyáltalán nem szoktam órákig a tükör előtt tollászkodni, sőt igyekszem az erre fordított időt minél minimálisabbra csökkenteni.


De az azért érdekel, hogy mit gondolnak rólam a nők, mivel szeretem a nőket és szeretnék tetszeni nekik… Én alapvetően kicsit nőies vonásokkal rendelkezem és minimum egy ilyen 5 évvel fiatalabbnak szoktak gondolni, szóval nincs olyan könnyű dolgom… Mert ha tetszem is valakinek, az nagyon sokaknál kizáró ok, ha a pasi a fiatalabb (rám meg először azt hiszik).


De az édes illatok amúgy tetszenek nekem és nem szeretnék mondjuk csak azért valami bőrt és puskaport tartalmazó, Hemingway ihlette parfümöt használni, mert az férfias. Nem szeretném izzadságszagúan kompenzálni az esetleg kevésbé előnyös adottságaim.


#5.


A Prada La femme L'eau az női parfüm. Persze nem szagoltam még meg, van olyan női parfüm ami elmegy uniszexnek is, lehet ez is olyan… De nem inkább a Prada

L'Homme L'Eau EDT-re gondolsz esetleg?

2022. dec. 21. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:

De kérdező. Csak elírtam. A sajátommal kevertem 😄

#5ös voltam.

2022. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen illatokat férfiakon, sokkal jobb mint az erős illatok
2022. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!