Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként milyen gondolatotok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen gondolatotok/érzésetek volt amikor legelőször megláttátok egy nő punciját?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lol,ennek nincsen fütyije. Hogyan tud enélkül pisilni? :D
2022. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A "végre" érzés és az, hogy istenem-de-jó-ízű. Nálam nyalás volt az első esemény. De nagyon élveztem, hogy végre nem csak elméletben kezelek egy puncit, csiklóval, kisajkakkal stb.
2022. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Érdekelt, hogy milyen érzés lehet megfogni. Amikor meg már szexuális együttlét folyamán láttam akkor arra gondoltam, hogy "nagyon szeretném érezni kívül és belül is."
2022. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
"Nyamm nyam nyam nyamm nyam nyamm"
2022. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a barátaim már elvesztették a szüzességüket előttem, és állandóan azzal tömték a fejem, hogy milyen lesz, végül is nagy várakozás előzte meg. Amikor először megláthattam, egy nyári délután volt. Akkor még nem szexeltünk, mert nem tudtunk védekezni, és félt, hogy baj lesz, de nyalhattam neki, és nagy élmény volt. A mikor látta, hogy milyen erekcióm van, kézzel kisegített, elélvezhettem. Minden előttem van, szinte érzem a punci illatát. 18 éves voltam. Utána ugyan ez a lány kb. egy hónap múlva elvette ténylegesen is a szüzességem. De nem maradtunk együtt. Ő szerette volna, én valamiért nem, de nem felejtem el Őt soha.
2022. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy : hűha, ez igazi :-) aztán odalett a szüzesség...
2022. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!