Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg játék lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg játék lenne?

Figyelt kérdés

Az izgat engem és a barátnőmet is kicsit, hogy "eladjam" őt. Szóval ténylegesen megcsinálnánk, hogy keresnék egy pasit aki fizet azért, hogy a barátnőmet megkapja én pedig ott lennék és nézném.


Hol lehetne erre találni bárkit?

Persze nem olyat szeretnénk aki lúzer és fel se áll neki, hanem olyat aki azért örömet tudna okozni a barátnőmet és nagyon el tudná látni a baját.


2022. dec. 25. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Szóval dugjam meg a nődet és még én fizessek?? 🤣

Ezt gondold újra!

2022. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül?
2022. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráljátok fel rosszlányokra és megkereséskor mondjátok meg a pasasnak, hogy te is néznéd.
2022. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem lúzerekkel szeretnénk csinálni és nem akárkivel. Nem szeretném, ha egy szőrös 50-es papa dugná őt.. rosszlányokra meg nem regisztrálhatsz úgy, hogy "csak olyan pasi jöhet aki sovány és max 30 éves"
2022. dec. 25. 18:55
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Már pedig ha pénzt akarsz akkor ilyenek fognak jönni. Ha ti fizettek akkor talán megkaphatsz olyan alfahímeket mint például én. Nem felkérés miatt írtam, nem találkozom gyakoris lúzer f@aszokkal.
2022. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a lényeg, de azért legyen akkora összeg ami jelképes. Mondjuk 20-30 ezer ft amiből utána elmennék valahova barátnőmmel, mert őt is izgatná a dolog, hogy éttermezünk azon a pénzen amit ő kuruvlt :)
2022. dec. 25. 18:59
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, akkor így, hogy kifejtetted az egészet teljesen leegyszerűsödött a képlet. Felejtsd el mert ilyen nincs.
2022. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Barátnődet izgatja?
2022. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
20-30 ezer forint az szerinted "jelképes összeg", amiért még ti válogattok???
2022. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem azert mondom de k**vákodasra kenyszeriteni a bnodet buncselekmény
2022. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!