Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Részt vennél a 13 Sins (13...

Részt vennél a 13 Sins (13 bűn) játékában?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Csak ha tényleg rá lennék szorulva a pénzre
Soha
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, mi az? 😅
2021. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


megenni a legyet miert bun? Elso hozzaszolasban olvastam hogy eg az elso feladat

2021. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy egész jó film, ajánlani tudom.


Igen, a légyevés annyira nem nagy dolog, de fokozottan egyre durvább dolgokat kell csinálni :D Nem spoilerezek, de 1-2 feladat nagyon ott van :D

2021. ápr. 23. 18:15
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem az hogy nem nagy mert undorito foleg ha valami zold/kek doglegyet kell megenni, mikor hazilegyet se szivesen esz az ember

de miert bun? Mert sokfele allat fogyasztasanak tiltasa bun az oszovetsegben, de bizonyos rovarokat meg lehet enni


szoval arra gondoltam hogy van Biblia vagy valami hasonlo hitvilagi alapja vagy csak ugy "alaptalan"

2021. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet, hogy van vallási alapja - ennyire nem mélyedtem bele. Egyébként az első 12 "bűn" mindenkinél eltérő, és csak a 13 ugyanaz.
2021. ápr. 23. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg a saját gyerekem és nőmet nem kell megölni, bármit bevállalok negyed ennyiért!
2021. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!