Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt veletek már hasonló eset?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már hasonló eset?

Figyelt kérdés

Párom tudja nagyon jól, hogy lábfétises vagyok és szerencsére próbálja mindig kielégíteni az igényeimet, na de ami tegnap este történt az meglepett.

Szex közben combfix rajta maradt, majd két pózváltás közepette leültetett a székre és mondta hogy csak figyelj!

Azt hittem nem hiszem el amit látok, elkezdte a saját lábait nyalogatni, szopogatni előttem frankón a combfixen keresztül ...

Ha nem látom nem hiszem el ... Egyszerűen elsültem alul annyira felizgatott ez a jelenet.


Szerintem ez volt eddig a csúcs lábfétisesként amit megéltem de nagyon boldog vagyok.


Ti nektek volt már hasonló "beteg" élményben részetek párotokkal?


Én 29 párom 24



2022. dec. 26. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen.

Bár az meredekebb volt ennél jóval.

De az tuti, hogy a párod szeret téged. Ez a fő nem?

2022. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Így van!


Esetleg lehet tudni mi volt ettől is meredekebb? :)

2022. dec. 26. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pisis dolgok izgatják. Szerintem az meredekebb. :D
2022. dec. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg őt. Szeret téged, és nem szégyenlős.
2022. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg így érzem én is! :)
2022. dec. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!