Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverzek vagy mázlisták....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzek vagy mázlisták. Láttatok már meg valakit meztelenül akit nem lett volna szabad?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egy gimis csajt az osztálykiránduláson. Becsszó, véletlen volt. 😅
2022. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen. :D Te kérdező?
2022. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
sose volt ilyen :/ de törölközős csöpögő lányt kolesz "csajszinten" már láttam elmenni előttem... iszonyú dögös csajszi volt! ful véletlen hogy pont mikor a lépcsőn mentem fel.. előttem elment és félig meddig lentről láttam őt.. dögös hófehér sima lábak.. izmos combok.. és karcsúnak tűnt ;)
2022. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
szintén 3 as vok . ja eszembejutott tavaly pesten megláttam egy csajt full meztelen feküdt az ágyon.. hát igazából fingom sincs ki volt az mer nem az ő szállása volt :DDD ilyen 25-26 körülinek tűnt és a felső teste nem látszott de a feneke meg a lába fixen kilógott a takaró alól.. Lehet valakivel iszogattak és ő felvitte magához.. ( ez ilyen nyitott szálláshely volt ilyen helyiségekkel) ilyen mini szálláshely és kaptár ágyak voltak :) a feneke elég gömbölyű volt.. háát bárki láthatta a szobatársak közül..de mondjuk hogy meglestem alaposan XD de így full full meztelen... enmtom lehetséges meglátni valakit? anélkül hogy bemenj női öltözőbe mosdóba ilyesmi??
2022. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

kiránduláson 1 tusoló volt és be volt osztva 20-21 h lányok, 21-22 h fiúk. azt hittem, már nincs senki, megyek be lazán, aztán ott tusolt még egy csajszi. azért nem volt rossz.

ezen kívül leselkedtünk is sokat nyári táborokban :)

2022. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
na igen 5 ös... ma már mennénk a fiatalkorú börtönbe kb :D amit régen egy ejnye- vel megoldottak -.- pedig természetes folyamat a fiúknál.. amit az inkompetens felnőttek már sztem nem értenek :D
2022. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
hát igen. de mostani tizenévesek is sokkal zárkózottabbak. mi még pl rendszeresen éjjeli fürdőpztünk, persze ruha nélkül az ilyen táborokban, de ma már ez is elképzelhetetlen, a legtöbb olyan szégyenlős.
2022. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
háát én is félős voltam am :D csak pl nálunk volt olyan (2009-2010 környékén) hogy ált iskola kiránduláson így egy ágyban találták haveromat meg egy vörös csajszit.. ofő kiakadt de semmi se lett belőle. Most megnézném milyen ordenáré cirkusz lenne belőle. A lány am szintén osztálytárs :D ja nem mellesleg én bele voltam zúgva.. szóval még barátságunk is ráment.
2022. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
én ilyen későnérő félős nyuszi voltam.. hát van ez így.. :/ utólag megbántam.. ilyenkor csak az hiba ha nem próbálod meg sose.. ezen kívül bármit csinálsz az kisebb
2022. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk általánosban úgy volt, hogy mivel az egész hely low budget volt és konkrétan mállott már szét, a lányöltözőt nem lehetett bezárni, de még az ajtót is nehezen lehetett becsukni. Egyik nap tesi után is így volt, én már levettem a felsőt és a melltartót, mikor az egyik fiú (de hogy miért) benyitott, gondolom csak hülyülésből. Nem gondolta hogy premier plánból fogja látni a melleimet. Akkor még (kb 6. osztály) nekem volt az egyik legnagyobb mellem, ma szinte az egyik legkisebb (most 18 vagyok), mert elég korán elkezdtem és be is fejeztem az érést.

Szóval ja, ez elég kellemetlen volt, főleg hogy utána idétlenül vihogva húzott el a haverjaival és jó hangosan hozzátette: legalább valami érdekeset is láttam ma. Ez akkor elég rosszul esett és sokáig nagyon megalázva éreztem magam.

Gimi elején meg nem igazán figyeltem arra hogy mit veszek fel, és olyan egy évre rá a mostani legjobb barátom bevallotta, hogy folyton a melleimet bámulta, mert annyira kint voltak. Én meg totálisan bepánikoltam, hogy "tényleg ilyenekben járok suliba"? És ez a legjobb barátomnak annyira szimpatikus volt, hogy nem direkt rakom ki és utána már háromszor is odafigyeltem, mi van rajtam, hogy egyre több időt akart velem tölteni, és most itt vagyunk.

Azért remélem, ezentúl már tényleg csak az fog látni, akinek direkt megmutatom magam.

2022. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!