Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A számomra kényelmesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számomra kényelmesebb kondom átmérője: 51 mm, normál óvszer átmérő: 53 mm. Akkor nekem kisebb a péniszem mint az átlagnak? Az átlag 53 mm-es az mekkora péniszre van gyártva/“kitalálva”?

Figyelt kérdés
És ugyanazon típusú óvszerből gyártják mindkét méretet.

2022. dec. 26. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát, a matek elég egyértelmű
2022. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezen mit nem értesz?
2022. dec. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
5,3 cm átmérő nem az átlag. Az átlag átmérő 3-4 cm.
2022. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
#3 Láttál már kotont barátom?
2022. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
#4 Ezt tőlem kérdezed? Az általam használt koton (Durex Ultra Thin) egy átlagos koton, 32 mm átmérője van, amely felhelyezéskor tartósan van az 50 mm átmérőjű farkamon. 52 mm az nem a koton felgöngyölt állapotban, csomagban lévő mérete, hanem a tágulási mérete, amit egy farokra felhúzva el tud érni.
2022. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem így néz ki...


Egyébként 61mm az kb 5,5cm vastagda jó..


Én boltban nem is találtam ekkorát, külön rendelni kellett..

2022. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ugyebár amit a boltban veszel random kondom, az 90% hogy 53 mm. Elvétve vannak 52 mm-esek is… Ez a standard óvszer méret és ezt nem egy konkrét méretre gyártják, hanem azért ekkora hogy a nagyjából átlagos mérettel rendelkező emberek MIND tudják használni. Tehát ugyanúgy jó egy 15 centis péniszre, mint egy 17 centisre, elméletileg legalábbis… De mindenképpen jó még egy valamivel átlagfeletti méretre is.


Én a SKYN CLOSE FEEL latex mentes óvszerét vettem, internetről. Mert latexallergiám van és ez volt az első amit megláttam. Az csak később esett le, hogy ez picivel kisebb mint a standard. Előtte használtam 53 mm-es óvszert is és az kevésbé passzolt. Jobban olyan érzetem volt, mintha nagy lenne rám.


De amúgy még ez az 51-es sem 100%-ig passzol…


Amit nem tudok, amiért feltettem ezt a kérdést, hogy akkor most nekem azért kényelmesebb az 51-es mert nekem kisebb mint az átlag, vagy pont azért, mert igazából átlagos mérettel kb. mindenkinek ez a kényelmesebb mint az 53-mas?

Mert elvileg az 53-mas, mint fentebb is írtam, úgy van kitalálva hogy egy elég nagy intervallumba jó legyen az átlagos péniszekre, azokra is amelyek már az átlag tetején vannak.

2022. dec. 27. 17:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy ez az átmérő (52-53 mm) egy névleges átmérő... a hossz pedig megintcsak egy más kérdés
2022. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az 53mm a koton kerületének a fele. Ha kiveszed a tasakból feltekert állapotban és a gumikarikát összenyomod a kezeddel (kilapítod), akkor 53mm a két szél közötti belső távolság.

Vagyis 106mm a kerülete. Ennél vékonyabb cerkán picit lazább, vastagabbon feszül.

2022. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tehát 3.37 cm pénisz átmérőnél az átlagos gumi már feszül, ez a 51-es gumi meg minnimálisan szűkebb, 3.25 átmérőnél már feszül.


De az én péniszemnek nagyobb az átmérője, mint 3.37 cm. 3.50-3.80 között van a legvastagabb ponton pontosan nem tudom mennyi… Mégsi, még csak a 51mm-es gumi sem passzentos, a 53-mas meg érezhetően bő.

2022. dec. 28. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!