Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha segítenék egy szűz nőn,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha segítenék egy szűz nőn, viszonozná?

Figyelt kérdés

Szóval ha java részt "intim testbeszéddel" (ami lehet aktus nélküli is) sikerülne normális mértékűre felhozni az önbecsülését egy nőnek, hogy merjen pasizni később, akkor viszonozná azzal, hogy pl internetes fórumokon elmondja a velem kapcsolatos tapasztalatait és azt, hogy (amennyiben tényleg úgy volt) nagyon sokat segített neki az az 1-2 alkalom amit egy ágyban töltöttünk?


Vagy inkább fukar lenne és ha nem akarok vele párkapcsolatot/egyéb folytatást akkor senki máshoz se legyen közöm?


Tudom hogy az emberek nem egyformák, de látatlanban ti mit néznétek ki egy addig femcel, 20 feletti nőből?



2022. dec. 27. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miafasz???
2022. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A nők természetében az van, hogy a férfi legyen felül, ne neki kelljen segíteni, hanem a nő az elesett, az áldozat, akin segíteni kell. Számára szerintem gáz lenne ez, és nem segítene, akármennyire is jófej vagy vele. Szánalmasnak tartana szerintem. Inkább egy jó önbizalommal beszélj a nőkkel, mert akkor fölöttük éreznek téged, ezért vonzónak találnak.
2022. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kettes, ezt elnézted.

Jav.: Olvasd el újra az egészet. Spojler: a nő viszonzása csak azért kellene, hogy hitelesebb legyek, és olyannak is tudják segíteni akit eddig az tartott vissza hogy nincsenek "referenciáim" sorstársaitól.

2022. dec. 27. 18:11
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, ilyen vagy te 🤣🤣🤣


[link]

2022. dec. 27. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja értem. Szóval segíteni akarsz a nőkön ezzel. Hát egyénfüggő, de ha a nő továbbadja, az mindenképp jó. Mert a nők abból tájékozódnak, hogy más nő mit mond, kevésbé önmaguk alkotott véleményekről és racionális meglátásokról, mert az nekik nem megy annyira.

Szerintem mindenképp próbáld és csináld.

2022. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bár amúgy, ha a nő elveszti a szüzességét eléggé ragaszkodna hozzád szerintem, meg rosszul esne neki a dolog.
2022. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen 6-os, én is ezen gondolkodom. Emiatt tettem fel a kérdést. De mi van ha a szüzességét mondjuk nem venném el hanem könnyed kis meztelenkedés lenne és kielégítő petting?


Akkor is ki akarna "sajátítani" annyira, hogy ne segítsen?


Te hány éves vagy? Volt már dolgod hasonló esettel/nővel? (Írhatod privátban is)

2022. dec. 27. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Minden kezdet nehéz. Ha nem így lenne én már régen pénzért elégítenék ki nőket, a tőlem telhető legnagyobb odaadással és türelemmel.
2022. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" De mi van ha a szüzességét mondjuk nem venném el hanem könnyed kis meztelenkedés lenne és kielégítő petting?"

Hát ez tényleg nagyon a nőtől függ. Valakinek csak erre kellenél és örülne neki, és segítene. Ezt a te kommunikációdban kell jól kiemelned, hogy ez csak erről szól, segítesz, és ezért vagy, és másokon is segítesz. Hogy ne értsen félre.


Hát én nem csináltam sose olyasmit amit te. De mindig is a tapasztalatlanok, szűzek vonzottak, a mostani barátnőm is az, de ő már így is maximálisan kisajátít. Első ember leszel az életükben, akik segítenek, odaadóak, önzetlenek, és abból látják hogy te nem akarod őket kihasználni, hogy megkéred, másoknak is mondja el hogy segíthess rajtuk.


Ez egy nőnek szerintem egyben: jó jel, hisz önzetlen vagy, nem ki akarod használni. Egyszerre pedig dühös lesz, hogy mással is akarod csinálni ezt.

2022. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ááá de bonyolult az élet...

Köszi mégegyszer.

2022. dec. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!