Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert jobb nehany ferfinek ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jobb nehany ferfinek ez?

Figyelt kérdés

Direkt leirom elore, hogy tudom, hogy ez nem igaz minden pasira.

De nehanynak miert tetszik jobban, ha tovabb tart megszerezni szexre egy lanyt, mintha rogton odaadja magat?


2022. dec. 27. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem adja magat konnyen a lány, ergo nem fekszik le barki jött ment lasival.
2022. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
az 1 es leirta a lenyeget.
2022. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Jah, persze....

Vagy épp csak téged szivat, hogy nem adja oda magát neked, előtted meg úton útfélen szét tette mindenkinek.

Szerintem ez fszság.

2022. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3# jól beszél öntsetek neki.


De egyébként mind a kettő igaz lehet. De nekem nem jön be ha kéreti magát.

2022. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert maga a becserkèszès, a "vadászat" része az izgalmas. A könnyű zsákmány kisebb élmény.


Nő vagyok, de pont nemrég beszèlgettünk erről a témáról (férfi)barátokkal.

2022. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bill ***** válasza:
60%
F@szom! Nekem nem esik jól túráztatni magam. Én b@szni akarok!
2022. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem jobb, ez nem így műxik csak szeretnéd hinni baby. A valóság viszont az, hogy minél jobban bejön egy nő a pasinak annál több energiát hajlandó belefeccelni hogy célt érjen. Legszívesebben már holnap, vagy éppen azonnal megbúbolná, de hajlandó várni, folyamatosan "ostromolni" a várat ha annyira kívánatos neki a cél.

Az más kérdés, hogy egy kapcsolat tartóssága nem ettől függ hanem hogy mennyire illeszkednek a felek. Sokszor látni nagy hűhó semmiért mutatványt, hónapokig megy az udvarlás hogy utána 2 hét együttjárás után szétmenjenek majd ugyanazon páros a következő kapcsolata pár nap alatt célba érjen de mégis évekig együtt maradjanak.

2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!