Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne jobb egy 24 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne jobb egy 24 éves szűz férfinek: ha egy szűz lánnyal vagy egy tapasztaltal kezdene?

Figyelt kérdés
Minél idősebb vagyok annál gázabb lesz az első alkalom. Ezért gondolom, hogy egy szűzzel jobb lenne. Igaz 14 évessel nem akarok kezdeni, kérdés, hogy 20 év körüli szűz lányok, akik azért normálisak és szépek léteznek e?
2019. febr. 28. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább olyat akit szeretsz (Tudom hogy ez nyálasan hangzik de ha már eddig vártál..)
2019. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te nem önszántadból tartogattad eddig a szüzességedet.

Akkor viszont teljesen mindegy, ha így próbálsz csajozni, se szüzet, se tapasztaltat nem szedsz fel.

27N

2019. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak elmélkedek, nyilván nem azzal kezdek egy ismerkedést, hogy szűz vagy-e.
2019. márc. 1. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván nem önszántából, biztos 20 évesen mikor megtetszett egy szép lánynak, ő rázta a fejét, hogy "nem, én inkább szűz maradok". Istenem, milyen kommentek vannak.

Egyébként, szerintem neked szűzzel jobb. Lányból is léteznek olyanok, akik szeretnének élni, csak mivel összesen van 1-2 barátnőjük, de nincs közösségük és sose volt barátjuk, nem mernek szépnek mutatkozni sem. Az a fontos hogy hozzád hasonló legyen, és ne legyen kattant, mert arra ráfázhatsz rendesen.

2019. márc. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb tapasztalttal kezdj.
2019. márc. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudok erre jó lányt ;)
2019. márc. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg hogy szeressétek illetve bízzatok egymásban.

Annak idején őrültem hogy a párom tapasztalt mert úgy mond tudjam mit meg hogy így elég ha én értetlenkedem...


De ha Szűz lett volna akkor se lett volna baj. Akkor együtt bénàztunk volna és nevettünk volna. Nem görcsöltünk volna annyira.


Szóval mind 2 jó de bizalom nélkül sehogy se fog menni

N

2019. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Keresgélj a rosszlányokon. Hívj fel egy olyat aki vállal szüzeket (adatlapon írják), menj el, mond el, hogy mi a helyzet és meglásd csodákat művel veled.

A mai lányok vagyoni helyzet alapján választanak partnert. Mindenki másnak ott a rosszlányok! Komolyan mondom még olcsóbban is jössz ki belőle!

2019. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem kezdj olyannal, akibe szerelmes vagy.


Nézzenek oda, 24 éves, tapasztalatlan és még itt válogatni akar, hogy kit és hogyan döntsön meg...

2019. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó :D persze az mind1, hogy szűz vagy nem (ez csak egy kérdés volt) de azért egy hülye pcsából vagy egy igazi bányarémből nem kérek még szűzen sem. Na jó ha a hülye pcsa jó csaj akkor az jöhetne egyszer :D
2019. márc. 1. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!