Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha egy anya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy anya megdicséri a fia méretét?

Figyelt kérdés
A párom mesélte hogy ez kamasz korában megtörtént vele. N

2022. dec. 29. 13:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
71%
Én olyat hallottam, hogy a segglyukát dícsérte meg az anyja.
2022. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem az. F
2022. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha az anyám megdicsérte volna a méretem, hatalmasat nőtt volna az önbecsülésem tiniként. Semmi perverzre nem gondolok, hanem csak ha egyszer így mellesleg elejtett volna egy olyan félmondatot, hogy "neked aztán nem lesz gondod a lányokkal".
2022. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
86%

Általában nem az, de lehet olyan szituáció amikor normális.

Megtörtént eset. Adott egy 13 éves, kifejezetten szégyenlős kamasz. Elvált szülők, apját nem nagyon ismeri, anyjával él. Olyan szégyellős, hogy az anyja előtt sem mer levetkőzni. Egyszer az anyja szándékán kívül rányit a fiára, amikor az teljesen meztelen. Hogy a dolog még rosszabb legyen, a srácnak ráadásul épp merevedése is van. (Nem maszturbálós lebukás, csak szimpla pech.) A fiúnak iszonyú kínos a kialakult szitu. Az anya jó helyzetfelismeréssel úgy oldja fel a szitut, hogy csodálkozó, ámuló hanglejtéssel felkiált, hűha, micsoda szép, hatalmas nagy péniszed van. Már most sokkal szebb és nagyobb és nagyobb mint apádé. Lényegtelen, hogy e kijelentés igazságtartalma valós volt vagy sem. Arra tökéletesen jó volt, hogy a fiú a számára szégyenteljes és rendkívül kínos kezdetű szituációból elégedettséggel és büszkén kerüljön ki. Sőt kis idő elteltével, még azt is átgondolta, hogy a szégyenlőssége tulajdonképpen értelmetlen, mert nincs is mit szégyellni rajta.

Nem mondom, hogy ez általános, de az élet ilyet is tud.

2022. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
88%
Már az is egy lelki teher, hogy a családtagjaink előtt rejtegetni kellik a nemiszervünket, mind1 hogy fiú vagy lány vagy. Bár lányként talán rosszabb.
2022. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
88%

Anyák sokmindent megtesznek az imádott fiuk lelki épüléséért... Kiskamasz koromból (12?) emlékszem rá, hogy a haverom érdekes dolgokat mesélt. Az anyja tanította, hol vannak a lányok érzékeny felületei, hol kell csókolgatni. A melleket és a combokat magam is gondoltam, de a nyakat, fültövet, csuklót, térdhajlatot nem képzeltem. És azt is mesélte, hogy anyukája megnézte, hogy hátra tudja-e húzni a bőrt a makkjáról.

Akkor ez meglepett engem, később azért elgondolkodtam rajta, hogy hol van a bensőséges anya-fiú viszony határa. Nem szexuális viszonyra gondolok!

2022. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

Nálam olyan volt, hogy megtalálta anyám a XL-es óvszert véletlenül táskámban és nevetve mondta, hogy az milyen jó hogy nagy…


Egyébként engem ez rosszul érintett, szerintem nem kellett volna semmit mondania inkább.


Nekem sajnos anyám túlságosan nyíltan kezeli a szexualitást, simán beszél(t) előttem is a szexről, a vele egyidős barátnőjével. És ez nekem is, meg annak a nőnek is kínos volt…


Valamint egyszer amikor egyedül voltam otthon, bementem a szobájába valamiért és ott hagyta az ágyán a dildóját, ami ilyen kétágú volt, az alap kb. 15 cm hosszú műpéniszből kinőtt egy ilyen kisebb 8-9 centis, gondolom anál izgatáshoz… Az sem esett jól, hogy láttam, napokig rosszul éreztem magam tőle.


Meg amúgy nem tudom, hogy miért mondta hogy jó ha nekem nagy, amikor ezek szerint Ő sem a nagyot szereti…


Szerintem biztos jobb lett volna ha diszkrétebben kezeli ezeket a dolgokat.

2022. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem, nem, semmiképpen sem.

Azzal, hogy a férfiassága méretét dicséri, gyakorlatilag szexualizálja a saját gyerekét. Egy szülő-gyerek viszonyban pedig ne tekintsen egyik fél se szexuálisan a másikra, mert nem egészséges, sem az aktuális fejlődési szakaszban, se a jövőben nem fog segíteni.

Ilyen hülyeséget b+ amiket itt írnak, hogy azzal ad önbizalmat meg küzdötte le a szégyenlősséget, hogy "sokkal szebb és nagyobb, mint apádé"... beszarok... dicsérje meg, hogy milyen jóképű, de jól belőtte a haját és meg milyen jó széles izmos háta van... adjunk ilyennel önbizalmat, ne a farka méretével... komolyan mondom...

2022. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
38%
Elég frusztrált vagy #18-as. Miért fáj neked az élet?
2022. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
34%
Nem az élet fáj, hanem a hülyék :(
2022. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!