Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek: mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek: mi a véleményetek a következőről?

Figyelt kérdés
Egy olyan világ lenne, ahol nem a férfiaknak kellene teperniük a nőért, hanem a nőnek a férfiért. Van egy hapsi, és van két nő: egyikőjüknek tetszik a pasi. Nekik kellene megküzdeniük egymással fizikálisan, és ha nyer a nő, akkor a férfi az övé lehet.

2022. dec. 30. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor maszturbalnek inkabn
2022. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a szerelemért verekedni kell az már régen rossz. Bár tanultam önvédelmet, de a szerelem miatt felesleges lenne alkalmazni.

Inkább masztiznék én is vagy mivel biszex vagyok, keresnék egy másik lányt.

2022. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Skandináviában ez van.
2022. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Marad a maszti
2022. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15 éve még ez működött sok esetben nálam is. :D
2022. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a való életben hol van ez?

39 vagyok, de még életemben nem láttam két pasit megvívni egy nőért

Miért lenne ilyen fordítva?

2022. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3#: Tudsz erről forrást?
2022. dec. 30. 10:43
 8/13 A kérdező kommentje:
5#: Wow, miért kellett ezt alkalmazni?
2022. dec. 30. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
De gyerekes gondolkodás ez!
2022. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlen szituáció. A férfit kb mint tehetetlen szobanövényt tünteti fel, akinek tökmindegy, hogy melyik nő lesz az övé. Még amikor a való életben, fordítva képzeli el sok pasi a versengést a nőért, aki majd azé lesz, aki győz, még azon is fel szoktam háborodni. A nőknek is van ízlésük, véleményük, és döntési joguk. Nem kerülnek automatikusan a győztes pasi oldalára. Ugyanígy gondolom a fenti felállást is. Ha annak a pasinak mindegy, hogy enyém lesz-e, vagy a másik nőé, akkor inkább tartsa meg a másik, én meg keresek tovább olyat, akinek én kellek, és csak is én.
2022. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!