Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltak hol ismerkednek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy bár prostituált, van barátja.

Hol ismerkednek?

Elmondja az elején?

Hogyan működik mindez?


2022. dec. 30. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Miért, a kőművesek hol ismerkednek?

Szerinted mindenki, akinek ugyanaz a foglalkozása ugyanolyan személyiségű és ugyanúgy ismerkedik? Hát nem... Van, aki interneten, van, aki szórakozóhelyen, vagy, aki a barátai által. És van, aki elmondja az elején, van, aki csak később, van, aki sokáig titkolja.

2022. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan prostik, akiknek már előtte is volt barátjuk, utánna közös vállalkozás céljából alakult ki ez a munka. A férfi lusta elmenni dolgozni.

Illetve van, amikor valamelyik vendégével jön össze a prosti.

2022. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt van aki, el is vesz egy prostit, mert tudja, hogy mindig lesz bőven és nem kell másik prostihoz járnia.
2022. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl Badoon is lemeccseltem eggyel.
2022. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyíregyházán a vasútállomáson.
2022. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az üzleti ismerkedést részben telefonon keresztül, részben a szolgáltatásaik helyszínén bonyolítják le.

A kapcsolati ismerkedést viszont a mostanság divatos szórakozó-/bulihelyeken, vagy netes felületeken keresztül valósítják meg.

Engem inkább a 2. ismerkedési típushoz köthető sikerességi rátájuk érdekelne. Vajon a velük ismerkedők hogyan reagálják le azt, amikor kiderül ez a pénzkeresési mód? 🤔

2022. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Bár menyire is meglepő lehet a kérdezőnek attól ,hogy egy nő prostiként is munkálkodik még ugyan úgy ismerkedhet mind bárki más. Pl tinderen ismerősökön keresztül rendezvényen eseményeken. Én úgy tapasztaltam azon szolgáltatókkal való beszélgetés alapján akiknél megfordultam hogy kb 3 főbb tipus van 1. teljesen külön élete a foglalkozása, nem tud róla senki "civilben" van valami átlagos polgári munkája 2. Az előzőnek gyakorlatilag a teljes ellentéte ebbe a kategóriában találkoztam olyan lánnyal aki a párjára úgy hivatkozott hogy az "állandósa" Mivel ez egy bizonyos népcsoportnál van igazán jelen akiket kerülök többet nem tudok a dologról írni. 3. Az már kissé érdekes téma Ebben az esetben is tud a nő párja a dologról de elfogadja. Mivel jómagam e téren zárkózottabb konzervatívabb szemléletű vagyok így nem teljesen értem a dolgot, de ilyen nyitott kapcsolatot kell elképzelni ,hasonlóak mind akik pl swinger klubokba is járnak. Szerintem náluk a szexualitás kb olyan mintha megeszik az ember egy csokit ,finom volt jo volt azt ennyi zajlik tovább az élet. Remélem tudtam segíteni a kérdés megvállaszolásában
2022. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!