Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik sokat csalódtak a fiúkba meg volt hogy megcsalták ők nem ábrándulnak ki a fiúkból?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen lányt akit megcsaltak már, meg sok fiúja volt, de nem adja fel. Ő lelkileg erős vagy pedig nem annyira volt komoly a kapcsolata a fiúkkal így nem annyira viselte meg?
2022. dec. 31. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés, de szerintem még egy csalódáson is túl lehet tenni magad csak idő kérdése. Persze utána bizalmatlanabb az ember, meg valamilyen szinten formálja a személyiséget is úgy, hogy kevésbé merjen nyitni a másik felé. Nekem volt olyan csalódásom amin 1,5 év volt túltenni magam, és ezidő alatt egyáltalán nem ismerkedtem. Nem azért mert azt gondoltam hogy más is átvág, csak nem éreztem hogy igényem lenne erre, a saját lelki gyógyulásom volt az elsődleges, és nem álltam volna készen arra, hogy nyissak mások felé. És a teljes feldolgozás meg csak pszichológussal ment. De soha nem gondoltam ettől függetlenüül azt, hogy minden férfi ilyen lenne, vagy hogy amiatt a gyökér miatt ábránduljak ki egy életre a férfiakból/utáljam őket, mert senki se egyforma hála égnek. És jobb estebne az ember túllát a saját traumáin, és nem általánosít rossz tapasztalat alapján.

Én azt gondolom, hogy a nagy többség eseteében vagy feldolgoz hasonlót ő maga, vagy segítséget kér, ha meg egyik sem megy akkor lehet igen, hogy annyira meginog a bizalma, hogy nem tud/akar kialakítani kapcsolatot.

2022. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándulnak, de ettől még nem válnak leszbikussá. Inkább próbálnak legközelebb óvatosabban szűrni, ami vagy sikerül vagy nem. Ja és a preferencia rendszerük sem változik meg, ettől még aki korábban nem tetszett nekik az ezután sem fog.
2022. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!