Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti azt hogyan viselnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt hogyan viselnétek, ha a párotok esténként rendszeresen ilyeneket mondana nektek szex előtt? Nem ábrándulnátok ki miatta egy idő után?

Figyelt kérdés

"Na most alaposan beiktatom neked a lompost!"

"Most úgy megdöngetlek, hogy kétfelé fog állni a füled!"


2015. júl. 29. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen egy idő után már zavaró lenne... de néha oké, még tetszene is. 20/L
2015. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem vicces, aranyos... Nem látok benne semmi kiábrándítót vagy zavarót... 26/N
2015. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, csak aztán valósítsa is meg, amit ígér. Ne csak a szája járjon!
2015. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira röhögnek, hogy nem tudna megszexelni:D
2015. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én szeretem, ha ilyeneket mond. Mellette van gyengédség is, érzékiség is, és ahogy a szexben is a változatosságot szeretem, úgy a szexhez kapcsolódó verbális játszadozásban is!
2015. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem zavarna, De picit mas stilusban izgatobb volna. Pl:

" Ugy megduglak, hogy nem birsz majd labra allni.,"

De csak akkor szajaljon ha telje

siteni is tud :D

18/L

18/L

2015. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel gond, csak valósítsa is meg aztán, mert a tett többet ér/jelent.
2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces/jópofa :D Én szeretem ha ilyeneket mond a barátom, hogy: "Amint hazaérünk úgy elkaplak..." és társai
2015. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!