Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet buta kérdés, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet buta kérdés, de a pénisz ki egyenesedik a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Nekem balra görbül, elég nagymértékben. Mármint furcsa mert látványosnak nem látványos a görbület, minimálisan látszik… De ha balról teszem mellé a vonalzót, akkor 15.5 cm, ha jobbról akkor 16.8.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy amikor beteszem a hüvelybe, akkor ez valamennyire kiegyenesedik és így hosszabb lesz vagy nem?



2023. jan. 1. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
#10 Nem kell ìrni, nem azért válaszoltam #1-es nek,ne magadból indulj ki,lehet te azért jársz ide de nem mindenki nyomrék :))) Nem csajozni jöttem nekem megy élőben is :)))
2023. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Ohh ez nagyon megnyerő szöveg. Engem megvettél. Elnyerted a bizalmam. Lányok én nem hezitálnék. Tényleg rendes fickó. :)
2023. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
A hüvely egy változó geometriájú szerkezet így a görbe f@sz is könnyen ki be járkálik benne.
2023. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
És az ilyen kérdezők köztünk járnak az utcán. :D :D :D
2023. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
#12 Humorosnak akarsz látszani, de nem vagy az.Lehet inkább te szeretnéd hogy rád ìrjanak a lányok itt, azért próbálsz engem úgymond lealacsonyìtani, hátha ezzel valamelyik lánynak imponálsz itt :D Bìrom a hozzád hasonlókat itt a neten nagy a szájuk èlőbe meg meg sem mernek szólalni, ezért teszed te is itt az agyad hátha ìr valamelyik lány...mert élőbe nyuszi vagy :)))
2023. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Hagy már abba az offolást b@zdmeg! Ki a lof@szt érdekel szerinted, hogy szoktad méregetni a pötsödet? Azt sem tudjuk, hogy ki vagy! Ez egy anonim oldal…

A kérdéshez meg semmi köze annak, hogy te szoktad e méregetni, vagy sem, illetve hogy mit gondolsz azokról akik méregetik.


Minek írtad le, hogy te nem méregeted?! Tapsot vársz ezért?


Gratulálok, te aztán nagyon belevaló, magas önbizalommal rendelkező pasi vagy, hogy nem méregeted! 👏🏻👏🏻👏🏻Biztos pont azért van szükséged anonim emberek megerősítésére, mert akkora az önbizalmad!

2023. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%

Tiszta tesztoszteron, tiszta magabiztosság, tiszta férfi! Kiáll maga mellet és biztos a barátnője mellet is ha lesz! Eszem ágába nem jutni lealacsonyítani. Örülnék ha olyan lennék mint te. :c

Én nyuszi vagyok igen. Bárcsak olyan nagy és erős oroszlán lennék mint te. Irigyelem a lányt akinek ilyen párja lesz. Kérdés ki lesz a nyertes? Tik-tak.

2023. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Hans Pötterman ***** válasza:
53%

#15

Bro, döntsd már el,hogy melyik oldalra dőlnek az ékezeteid,ez így olyan igénytelen.

2023. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi hulye luzert

Itt mindenki hulye

2023. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Hans Pötterman ***** válasza:

#19

Még szerencse h te meghozod a fényt

2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!