Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regi szexpartnerrel ujra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regi szexpartnerrel ujra?

Figyelt kérdés
Elore is leszogezem, nem keresek jelenleg kapcsolatot, az okat nem szeretnem kifejteni. A sraccal regen nagyon sokaig osszejartam, aztan rajottem hogy nagyon rakoncentralok, tul sok idot vagyok vele a haloszoban kivul is, mikozben nem tudnek vele egy kapcsolatot elkepzelni, en fejeztem be, o kicsit megsertodott, de megertette, es tobbszor is kinyilvanitotta hogy nem lenne kesobb ellenere a szex velem. Azota lett egy uj szex partnerem, de fele se akarok erzeseket kialakitani... Gaz lenne megkerdezni a regit hogy benne lenne-e neha egy kis egyuttalvasban? Nem hiszem hogy nemet mond, de ha megis az gaz lenne
2023. jan. 4. 10:58
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
41%
Ez mindenhogy gáz, babám.
2023. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ezt mi mondjuk meg?


Ha neked, vagy neki gáz, az nyomós érv.

Az hogy egy ismeretlen hülyék egy anonim oldalon mit gondolnak nos az kiafaxt érdekel?

2023. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attol felek hogy a regi srac elott egek be es azt mondja hogy ezek utan nem... Bar neha beszelunk es meg karacsonykor is irt nekem..
2023. jan. 4. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valójában az lenne a kérdés, hogy miért nem akarsz kapcsolatot.

Mert a leírtak alapján oké, hogy elvileg nem akarsz, csak szexet, de az együtt alvás, már egy másik intimitási forma, amiből a srác is esetleg túl gondolhatna dolgokat, illetve úgy tűnik Neked sem csak szex kell, de valamiért nyilvános kapcsolatot meg mégis elutasítod vele.

2023. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

És majd mi mondjuk meg, hogy őszerinte gáz-e?

Nagy baj van nálad a toronyban kérdező.

2023. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha írt neked karácsonykor akkor nyitva van az ajtó.

Nyugodtan vedd fel vele a kapcsolatot, nem fogsz beégni.

2023. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És ha azt mondja hogy nem akkor mi van? Semmi.

De ha beszélgettek hozzál fel egy alkalmat mikor szexeltetek, irj valami izgalmasat neki hogy reagál rá. És ha vevő rá, akkor valószinűleg mehet a dolog.

Amúgy szerintem meg max azon sértődött be hogy nem dughat többet meg, de a mindenféle erőfeszités nélkül megszerzett puncit biztos nem hagyná ki később se.

2023. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
4es, o sem akart kapcsolatot. Nekem inkabb voltak fele erzeseim mint forditva
2023. jan. 4. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Sztem sima ügy, ha csak sex.... Nem lesz baja vele. Nem lehet így ciki. Max megkapod, hogy na mivan nincs ló jó a szamár is?! De ha igen akkor max: IÁ IÁ
2023. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen ennyit gondolkodni?

Békében váltatok el, ő is törekszik arra, hogy ne felejtsd el, (nem véletlenül 😉), egyszer már működött, tényleg csak annyit kellene tenned, hogy ráírsz, hogy lenne-e kedve összefutni.

2023. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!