Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Regi szexpartnerrel ujra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regi szexpartnerrel ujra?

Figyelt kérdés
Elore is leszogezem, nem keresek jelenleg kapcsolatot, az okat nem szeretnem kifejteni. A sraccal regen nagyon sokaig osszejartam, aztan rajottem hogy nagyon rakoncentralok, tul sok idot vagyok vele a haloszoban kivul is, mikozben nem tudnek vele egy kapcsolatot elkepzelni, en fejeztem be, o kicsit megsertodott, de megertette, es tobbszor is kinyilvanitotta hogy nem lenne kesobb ellenere a szex velem. Azota lett egy uj szex partnerem, de fele se akarok erzeseket kialakitani... Gaz lenne megkerdezni a regit hogy benne lenne-e neha egy kis egyuttalvasban? Nem hiszem hogy nemet mond, de ha megis az gaz lenne
2023. jan. 4. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáz a dolog, de ha a mostani partnered nem elégít ki, akkor nyitni kell a további lehetőségek irányába.
2023. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 friend2000 ***** válasza:
77%
Szerintem simán kérdezz meg.
2023. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy előttem is írták ennis így fognám fel a fiú helyében”ha ló nincs..”

Biztos, hogy összejárnék veled,de már tiszteletet nem is adnék. Ez tiszta érzelem mentes kefélések lennének!

Szóval neked ha ez jó, ne is foglalkozz vele, inkább kérd meg mind két fiút, hogy nem e kényeztetnének egyszerre.

Ez teljesen az a szitu. 😌

2023. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Volt már ilyen! F.
2023. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!