Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öltözőben zuhanyzóban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözőben zuhanyzóban normális, ha az ember megnézi mások péniszét, fanszőrzetét összehasonlítva a sajátjával?

Figyelt kérdés
Ti is csináltok ilyet?
2023. jan. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez nagyon b*zis dolog, ilyen homogén egyének miatt nem akarok uszodában tusolni, inkább otthon. A sok faxcibáló k0ts0g ne nézegesse a farkamat.
2023. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem zuhanyzok másokkal
2023. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Természetes hogy egy férfi felméri a konkorenciát.

Kár tagadni minden férfi oda odapillant hogy milyen a másik szőrzete pénisze heréje

2023. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok kíváncsi más férfiak farkára, és ők se legyenek kíváncsiak az enyémre. A munkahelyi mosdóban is igyekszem minél gyorsabban végezni, és már ott sem vagyok, olyan helyekre meg nem járok, ahol alulöltözötten lenne együtt x férfi.
2023. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok prűd, egy fürdőben lévő öltözőben ahol van X kabin, vagy kondi után simán megfürdök akkor is ha belátnak mások. Sok meglepetés egyikünket se érheti, szóval nem izgat. Ettől még megnézem persze mások testét, de max futolag.
2023. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én néha megnézem a cicit, feneket, már ha úgy jó alakja van. A szőrt is, hogy van-e, milyen fazon. Egyszerű kíváncsiság, senkit nem minősítek és nem tátom a szám.

N

2023. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki odanéz ez teljesen természetes attól még nem az a gondolat kavarog a fejében, hogy ettől meleg lesz.

Semmi gond nincs ezzel.

2023. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ezért szoktam félig álló farokkal járkálni
2023. jan. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Ha full hetero lennék is megnézném.

28/F

2023. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,megnézem!
2023. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!