Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás dologban lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás dologban lányként mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Még sose volt, ezért kérdezem. Védekezés alap, de mit tudok még pluszba tenni?

Kérlek ne bántó szándékkal írjatok, simán belefuthatok agresszív férfiba vagy bármi



2023. jan. 4. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy?
2023. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Huszoneves
2023. jan. 5. 00:03
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Már repülnek az üzik, ugye drágám? :P
2023. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem sok volt de ha volt is akkor pl én arra figyeltem hogy ne én menjek a pasi lakására hanem ő jöjjön hozzám. A saját zugában bátrabbnak érezné magàt. Ahogy én is a sajátomban. Paprika sprét tettem plyan helyre ahol nem látta de könnyen elérhető volt. Nem kell mindjárt lefeküdni vele simán lehet előtte 1-2 találkozó hogy valamennyire megismerjétek egymást kivéve ha rögtöntött mondjuk egy buliban ismered meg aztán haza viszed. Én nem szeretem ha nálam alszik szóval én erre is figyelek. Mindig megkérdezem mikor volt utoljàra nővel. Ha régen akkor nem szoktam bele menni mert akkor hamar elsül nagy eséllyen és simán lehet hogy nem lesz olyan jófej hogy kielégít másképp. De ezt meglehet előre beszélni . Nekem pl fontos hogy valamilyen szinten leinformàlható legyen. Pl közös ismerősök álltal,vagy olyan munkajelye van posztolnak róla vagy bármi. Telefonszámomat sosem adom meg és valamelyik vagy akár több barátnőm is tudja hogy ha este átjön hozzám egy pasi. Tudja kivel mikor milyen céllal vagyok. Akár még néha dobok egy üzit is hogy minden rendben. Így van aki tud róla és ha baj van tudok segítséget kérni.
2023. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Pont ilyesmire gondoltam

Én inkább a saját lakásomra vinném mert talán biztonságosabb? Nem tudom melyik a jobb

2023. jan. 5. 00:30
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Négyes elég paranoiás.


Nekem 3-4 ilyen alkalom volt életemben, fesztiválon vagy külföldön amikor jártam. Legyen nálad óvszer, nehogy ő elfelejte. Én ilyenkor előtte mindig elmentem inni valamit az adott férfival, és akkor dumáltunk, megismertük egymást kicsit. Ha szimpatikus, nincs semmi red flag, akkor mehet.

Nagyon hallgass a megérzéseidre, ha valakiről azt súgja hogy nem oké, nem szívesen hivnad fel/mennel hozzá akkor ne tedd. Barátnőm járt így, pedig az egy komoly kapcsolatnak indult, már egy hónapja randiztak. Nagyon furán érezte magát mikor mentek a lépcsőn a srác lakásához, szorongott és szarul volt, majdnem erőszak lett a vége a dolognak..

Szóval ha azt érzed valami nem kóser akkor ne!

De mint írtam ha úgy érzed a másik megbízható, és normális akkor nem nagyon lehet baj. Nem járkál ennyi pszichopata az utcán mint amit a négyes ír, azert a férfiak zöme is csak ennyit akar, egy jó éjszakát veled, nem a szerveidet..

Nekem soha nem volt semmi negatív tapasztalatom, volt akit aznap ismertem meg, volt amivel előtte már találkoztunk valami miatt futólag. Nekem az együtt alvás se baj, nem fogom hajnalba hazazavarni a másikat... Jézusom. Reggel kap egy reggelit, meg egy kávét és mehet isten hírével.

2023. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Én Ferfiként írok, nekem rengeteg alkalmi kapcsolatom volt.óvszer legyen nálad, Ha nem akarja vagy ellenkezik ez ellen akkor se menj bele. A védekezés nagyon fontos, pasi ment sem feküdnék le úgy egy idegennel, hogy nem védekezünk.

Nem kell megtenned, amit nem szeretnél, de engedd el magad, lazult el nyugodtan és elvezd a pillanatot.Az éjszaka az rólatok szóljon , de viszont előtte tényleg nem árt beszélgetni meginni egy kávét vagy ha felmentek egymashoz mi akkor is szoktunk beszélgetni és utána alakulnak a dolgok. Reggel pedig kávé ha jofej vagy akkor reggeli és elköszön az szépen illedelmesen. ;)

2023. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes hogy senki sem irta közületek a higiéniát.

Azért két idegen összejön félig izzadtan, mert ugye az alkohol az dolgozik, előtte csomót pisilt a pasi is és úgy mehet a szex, meg sem mossa előtte??

Nem vagyok paranoiás, de nekem alap a higiénia betartása!

2023. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
#8 De! Paranoriás vagy. Gondolom a farkam is kesztyűbe fognád meg! Idióta..
2023. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
9: Amilyen szépen beszélsz olyan koszos lehet a farkad is te agressziv barom!
2023. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!