Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan Nők, Lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan Nők, Lányok akiknek van nemi vágyuk, de valamilyen okból nem igénylik a behatolásos szexet?

Figyelt kérdés

Tehát csak az orális szex jön be?! Szeretnétek párkapcsolatot, de pont emiatt nincs? Vagy van, de pont emiatt nem a legjobb? Hogyan oldjátok meg a párotokkal? De ami a legfontosabb, hogyan találtok magatoknak párt, akinek ez így megfelel?

Ha lehet, csak érintett Hölgyek válaszait várom. Köszönöm!



2023. jan. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Már volt hasonló téma, és igen, vannak. (Ha azok a kérdések valósak voltak.)
2023. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én sem igénylem, mert nem ad elég ingert. De mivel a párim (nyilván) szereti, csináljuk. Ha ez alapján akarnék párt találni, 99,99%, hogy egyedül maradok.
2023. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

2-es, és az milyen, hogy nem ad elég ingert? Mármint érzésre, hogy csak "reszelnek" és semmi? Inkább kellemetlen vagy semleges? Csak megtűröd, mint egy fitness gyakorlatot, és közben zsibbasztó?

Tényleg érdekel pasiként, mivel számomra 120%-os érzés minden behatolás.

2023. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen, de tompán jó, közel sem elég egy orgazmushoz. Épp ezért nem is igénylem, de azért nem szenvedek közben. Bár én fitness b.zi vagyok 😀, értem mire gondolsz. Azért jobb neked, mert az az érzékeny testrész, a makk, ami nálunk a csikló, ilyenkor főszerepet kap, az enyém mellőzve van. Ha ott lenne bent, gondolom teljesen más lenne a helyzet. 2-es voltam
2023. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és köszi a lepontozást 😀látom ma mindenki frusztrált itt.
2023. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Remélem lesznek továbbiak is! Nagyon örülnék több válasznak érintett lányoktól :-)

(Nem tudom ki pontozgat lefelé, én mindenkinek adtam a zöld pipát!)

2023. jan. 6. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Engem egyáltalán nem vonz a behatolásos szex.
2023. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!