Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csábítsam el a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a barátom szexi fehérneműben?

Figyelt kérdés

Első barátom, most csinálnék ilyet először. Miket csináljak vele, előtte? Szeretném jól felizgatni.

Mikre gerjednek a pasik?



2023. jan. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ülj az ölébe, ha szeretsz táncolni, akkor táncolj előtte, vagy csak ölelkezzetek, úgy, hogy csak az van rajtad :D
2023. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem ismerem a pasid.

De nekem van egy taktikám.

Mikor elmegy zuhanyozni, mire vissza jön, egy szál tangában várom az ágyon, hason feküdve. Amelyik pasi ebből nem ért, annak nem kell barátnő.

2023. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Milyen szexi fehérneműt visel a barátod, hogy még el kell csábítsd?

:)


Én valami vadító női cuccot felkapnék a fehérnemű felé és láttatni engedném hogy mi van rajtam. Úgy izgisebb.

2023. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ülj az ölébe. Odáig lesz érte. :)
2023. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt otthon tudod meg csinálni: bemész fürdeni, kinthagyod a pizsamát, és mondod hogy véletlen kint hagytad, hozza már be a fürdőbe, aztám kijössz a zuhanyból/kádból, él elkezded levenni a pólóját, és megfogdosod, innentől már sima lessz az egész.
2023. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!