Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ezt csinálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt csinálja a barátom?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk és együtt is élünk.

A minap vettem észre hogy zuhanyzás előtt kiszedi az alsóneműm a szennyesből és konkrétan megszagolja. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy szereti az illatom, abszolút nem tűnt úgy hogy zavarban lenne. Nem első kapcsolatom, de eddig ilyen még nem volt.


2023. jan. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor inkább miért nem téged szagolgat?
2023. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez sok, azt beszéld meg vele, de amúgy ez még nem perv dolog.
2023. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mi a célja. Elvezkedik e , vagy ellenőrzi hogy jó szagú vagy sem. Vagy hogy megcsalod e vagy sem.
2023. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kis ártatlan fétis.


Japánban használtbugyi automaták vannak, a diáklányok beteszik a bugyit, kapnak pénzt, a psik bedobják a pénzt, kiveszik a bugyit és szagolgatják. Mindenki jól jár. :)

2023. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, jó esetben odáig vagy a párod természetes illatáért. ami a ruhaszagolgatást illeti, az átlagembernek nincs meg a bátorsága ahhoz, hogy olyasmit tegyen, ami miatt a közvélemény esetleg perverznek címkézhetné (még ha egy senkinek nem ártó dologról is van szó)
2023. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene
2023. jan. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádtam de már leszokott róla a párom 🙂
2023. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!