Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ezt csinálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt csinálja a barátom? Vagy én vagyok ilyen "rossz"?

Figyelt kérdés

Igazán szűk és rövid hüvellyel rendelkezem, erre még a nőgyógyászom is felhívta a figyelmem.

A mostani páromnak 14 cm-es pénisze van, ami nekem már hosszú. Mivel ő megszokta, hogy a nőknek tövig berakhatja, velem is ezt csinálja. Már szex közben is leállítottam, utána mondtam neki, hogy ne haragudjon, de nekem ez így durva, és fáj. Szeretem a durva szexet, de vannak olyan pózok, ahol nem megy tövig a pénisz, és akkor lehet durvábban nyomni. De ő azokat a pózokat direkt kerüli, "átpakol" engem mindig olyan pózba, ahol tövig megy, de nekem az meg nagyon fáj és mostanában egyre jobban. Beszéltem vele, azt mondta, hogy értsem már meg őt, végre van egy nő, akit kitölt, hogy ez neki milyen jó érzés, és hogy én szándékosan azt akarom, hogy ő ne élvezze a szexet? És rákérdeztem, hogy miért, ő azt élvezi, ha nekem fáj? És kerülte a tekintetem, csak újra elmondta, hogy végre van egy nő, akit kitölt.

Másképp nem durvul egyébként, nem pofoz, vagy húzza a hajam, még ilyenek sem. Csak ez.

Most a komplexusai miatt viseljem el a fájdalmat? Ezerszer mondtam neki, hogy szerintem nem kicsi a farka, emiatt kár aggódnia.

Vagy tényleg ennyire rossz érzés a férfiaknak, ha nem mehet tövig? :/ De hát ezen nem tudok változtatni...

Eddig ezt egyik barátomnál sem tapasztaltam. Volt előtte két barátom, azoknak nagyobb volt a péniszük, de ők figyeltek rám. Felfedeztük együtt a jó pózokat, és úgy nagyon jó volt nekik is. Nem ez lenne a normális? Én azt akarom, hogy ő is élvezze, de nekem ehhez szenvednem kell?



2015. okt. 5. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Kisebbségi komplexusokkal küzdhet a srác. Ahogy le írtad elég beteg dolog amit művel, ha továbbra sem érti meg add ki az útját utána meg majd jöhet ide rinyálni, hogy barátnője azért dobta mert csak 14cm neki :D
2015. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
17%
hat figyelj, ferfikent azt mondom hogy mindem ferfi szereti tovig be nyomni. de meg kene ertse hogy neked az faj. de nehez meg erteni ha mar elegge benne van
2015. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Számomra teljesen érthetetlen, hogy valakinek a szexben ne a partner élvezete legyen az elsődleges, a kíméletlenség, fájdalom okozás meg túl megy már minden határon.

Mondom ezt úgy, hogy több BDSM kapcsolaton túl vagyok, de rám még eddig minden partnerem úgy vigyázott, mint a szeme világára, és még véletlenül sem tett velem olyat, amit én ne élveztem volna.

2015. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy rossz, hanem a párod az idióta... Első körben se szellemi se szexuális kultúrája nincsen, amivel sajnos vagy együtt élsz, vagy otthagyod, mert változni nem fog. Az ember nem az a faj...


Utolsó, a BDSM nem az ökör módjára beverem a másik fejét szexről szól, így érthető, hogy vigyáztak rád. ;) Persze vannak agyhalottak, mint a kerdező partnere...

2015. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg van a barátodban szadista hajlam, élvezi hogy úgy dug, hogy neked ez fáj.
2015. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Én megértem, hogy a férfiak szeretik, ha tövig megy, de ezen én nem tudok változtatni.

És a volt barátomnak hiába volt sokkal nagyobb, volt, hogy befért neki tövig. És akkor volt barátomnak teljesen ragyogott az arca, hoyg jaj de jó, képes voltam így ellazulni stb.

Hogyha ő is benne lenne abba, hogy kicsit én is ellazuljak, akkor jobban kitágulnék, de ő gondolom ezt nem is akarja, mert akkor nem tudná a méhszájamat verdesni, gondolom ezt élvezi. -.-

Igen, nagy valószínűséggel kisebbségi komplexusa van, pedig nem kellene, hogy az legyen.

Szerintem se fog változtatni, nem hiszem, hogy ez a kapcsolat hosszú életű lenne.

2015. okt. 5. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
kisfarkú komplexusos csávóka. Végre élvezi, hogy neki is "nagy" emiatt dúvalkodik. Értesd meg vele, hogy ahogy csinálja az neked nagyon kellemetlen, annyira, hogy egyre jobban megutáltatja veled a szexet és egyre jobban nem kívánod őt. Hidd el, be fog tojni.
2015. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kösz #7 a tanácsot, de ezt már mondtam neki. Akkor nem foglalkozott vele. Később meg jött, bújt, mint egy macska, hogy ne haragudjak, legközelebb majd vigyáz rám. Aha, ugyanolyan durva volt...

Jesszusom, ahogy most elmondom a dolgokat, látom, hogy ez a kapcsolat tarthatatlan... Már ennyiből megérte ide írnom...

Köszi a válaszokat!

2015. okt. 5. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye paraszt, már bocs. Ja és egyértelmű, hogy izgatja ha látja, hogy a partnerének fáj, kellemetlen....


Sajnálom, hogy egyáltalán vannak ilyen párkapcsolatok, ezt komolyan mondom... a szex az egyik alappillér ha egy oszlop meggyengül összedől az egész épület.


És írtam, hogy mások figyelmesek voltak, ebből tudhatnád, hogy nem kell neked együtt lenni egy ilyen szararccal... találsz még figyelmes embert hidd el. Azt tudom, hogy a szakítás óriási lelki fájdalom, legalábbis az érzelmesebb embereknek mindenképpen, én is ilyen típus vagyok... jobban tudok szenvedni mint egy friss másnapos... csak én hosszú napokig....


23/f

2015. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
írtad*
2015. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!