Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok. Erre mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne . Hogy ha lefekszek valakivel onnantól fogva elő jön egy tisztaság mániás problémám. Magamtól undorodok .... pl ha csak egy lányt kinyalok úgy hogy ő nem csinált nekem semmit akkor nincs baj. De abba a pillanatba hogy pl nekem is csinál valamit zavar h mihez ér esetleg hozzá. Akkor nyugszok meg hogy ha 100% biztos vagyok hogy kezet mosot vagy lefürdöt. Ezzel mit lehet kezdeni? Uttálom magam emiatt... teljesen a rabja lettem. Már ott tart a dolog hogy 45 50perc egy fürdés és még az utolsó porcikámat nem öblitem le nem tusok kiszálni a kádbol pl. Már a közös baráti társasagot is kerülöm mert az egyik csajjal lefeküdtem a kocsiba és utána úgy ment el a talalka után h nem mosot kezett. Mit tudnék tenni? Teljesen ki vagyok.

2023. jan. 6. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem kéne krvázni akkor nem félnél attól hogy elkapsz valamit egy kis caffkától.
2023. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel azért vigyázzál, mert ebbe idővel bele is lehet halni.

Pár éve ezért halt meg egy lány Amerikában.

Ő már naponta 20 órát fürdött, és tudta is magáról, hogy meg fog halni. Tele volt már az egész teste sebbel.

Pszichológust keress mielőbb!

2023. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Kissé zavaros. Az még logikus lenne, hogy mások piszkától undorodsz, vagy ha az ember a saját seggét, nemiszervét érinti, hogy utánna kezet mos. De az meglehetősen szokatlan hogy attól undorodik, hogy másokat összekoszol, főlleg ha egyébbként tisztaságmániás. Amugy vannak az ilyen kényszereség kezelésésre bevált módszerek trükök, könnyen találhatsz ilyen leszoktató technikákat a neten.
2023. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon egyszerű bástya! Úgy néz ki, hogy mikro fóbiád van. Olvass utána.
2023. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
El kellene menned szexológus-pszichológushoz. Legalább tanácsadásra.
2023. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Hozzá tartozik egyébként. Hogy régen sose volt ilyenel problémám. Pl ként ha most barmeikőtök sexelne melettem vagy akkár pisilne fellőlem az arcomat is megfoghatnád. De ha én magamhoz érek ott lent. Elkezdődik a cirkusz. Fürdés stb...
2023. jan. 7. 10:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1es. Nem féllek a kurváktol. Ha már elkaptam volna valamit akkor túl lennék rajta. Én magamtoĺ undorodok
2023. jan. 7. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy írtam, érdemes felkeresni szakembert. Ez valami kényszeres berögződés lehet. Ki kell deríteni az okát, utána kezelni, mielőtt súlyosabb lesz.
2023. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Keress fel egy szakembert, mert ez már kóros.

Segíteni fog leküzdeni hidd el, merj segítséget kérni.

2023. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!