Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma voltam erotikus masszázson,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam erotikus masszázson,és valami miatt nem állt fel. Nagyon elszomorít,esetleg impotens vagyok ? csak normális válaszolók légyszi.

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy zavarban voltál
2023. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
homokos vagy
2023. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából vágytam arra hogy megpuszilgasson, legalább a nyakam vagy a testem de sajnos azt nem csinálta. Volt barátnőmnél érdekes módon felállt. Ha legközelebb visszamegyek a masszőrhöz akkor lehet hogy nem lesz ilyen gondom?
2023. jan. 8. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A masszázs az masszázs, még ha erotikus is. Miért puszilgatna??
2023. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze,csak ezért gondolom,mert akkor jobban felizgultam volna és szerintem nem lett volna ez.
2023. jan. 8. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Először voltál ilyenen, elélveztél a végén?
2023. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( de legközelebb már össze fog jönni. Nem parázok rá ennyire. Igen,első alkalom volt
2023. jan. 9. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Elsőre biztos kicsit kellemetlen lehet egy ilyen szitu, amúgy lankadt farokkal is el lehet élvezni.

Lány hogyan reagált?

2023. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálkozott,de szerintem ahogy egyre idegesebb voltam miatta úgy egyre jobban nem akart. Pedig amúgy a legelején elkezdett merevedni,csak aztán vissza is lankadt ( lehet a hideg masszázsolaj miatt) szegény azt hitte hogy az ő hibája,mondtam neki hogy nem,mert ő mindent jól csinált.
2023. jan. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!