Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srácok! Megdugnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok! Megdugnátok a legjobb haverotok anyját? Van ilyen fantáziátok? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Én annak idején nagyon rá voltam tekeredve, nem is bírtam ki, hogy ne hajtsak rá.

Persze elküldött, de látszott, hogy tetszik neki, hogy ilyen reakciót vált ki belőlem.

Szal utána rendszeresen csaptam neki a szelet, aztán ez még az végül történt, mert elgyengült, de szex nem volt.

Kár érte, mert amúgy én voltam a balek, ma már meglenne 😁

2023. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem, nem is ismerem, de amúgy se vonz egy kb 45-50 éves nő


25/F

2023. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha benne lenne, simán.
2023. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fuhh annak idején 19 évesen volt egy fiatalabb 15 éves haverom, neki az anyja 41 volt akkor és full természetes szépség, semmi plasztika. Sokat fantáziáltam róla, lementettem Fb, insta képeit telora stb. :D Féltem felé élőben közeledni viszont, meg amúgy is férjes volt.

25/F

2023. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!