Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is zavar ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar ha a legjobb barátja többet szexel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy irigy tipus,de elegge zavar hogy a legjobb barátom tobbet szexel mint en es a barátnője is csinosabb...



Normalis dolog ez?


2022. dec. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
normális, ha zavar, hogy nem igazán csinos a barátnőd és nem szexeltek túl sokat? igen.
2022. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy tényleg többet szexel és nem csak mondja? Vannak olyanok, akik szeretnek felvágni bizonyos dolgokban.

Csinosabbnak tartod az ő barátnőjét, mint a saját barátnődet? Vagy neked nincs barátnőd, de szerinted az ő barátnője a csinosabb csajok közé tartozik? Ha az első, akkor az bunkó kijelentés a te barátnődre nézve. Ha a második, akkor az nyilván normális kijelentés, ha neked nincs.

Ha neked nincs barátnőd, akkor viszont természetes, hogy a barátod többet szexel a barátnőjével, mert neki van kivel. Ez a gondolat ne befolyásoljon téged semmiben! 😎

2022. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem az zavar, hogy többet szexel, hanem hogy kivel. Volt egy csaj aki nagyon tetszett régen, szép most is, de ennyi, viszont volt párja, én meg tiszteletben tartottam. Na most jött a legjobb barátom és leszarta, hogy van e barátja vagy nincs és tepert, nem is kellett neki sokáig és azóta is összejárnak, miközben ugyanúgy megvan a párja, aki kint dolgozik.
2022. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem csinálunk ebből versenyt, neki több kell, nekem nem
2022. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!