Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindig lefektetni ha?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindig lefektetni ha?

Figyelt kérdés

Egy fiú egyfolytában keresi velem a fizikai kontaktot, miközben ilyeneket mond"

Valamennyire tetszel

Nem vagy az ideálom

Elég szép vagy, van amikor jobban tetszel



2023. jan. 9. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Manipulálni akar, és azt elérni ezekkel a mondatokkal, hogy azt hidd ő feljebb van mint te, és arra számít hogy így megadod magad.
2023. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha csak valamennyire tetszem, miért akar lépten-nyomom lefektetni?😅
2023. jan. 9. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Vannak ilyen gyökerek akik azt hiszik, hogyha rombolják egy nő önbizalmát szándékosan akkor majd velük marad vagy meg tudják fektetni.. még ilyen "hogyan szerezz barátnőt" tanfolyamos is divatos az ilyen tanács.
2023. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert lyuk lyuk csak a keret más. Biztos könnyűvérű vagy.
2023. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos hogy valamennyire, épp ezt mondom, hogy lehet csak azért mondja ezt hogy kevesebbnek hidd magad nála.


Azért mert akkor elmondhatja hogy meghúzott..

2023. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyunk gondolatolvasók, de két tippem van

a) egy besz.ri balfék aki berosálna a lehetőségtől a nadrágba ha hirtelen igent mondanál;

b) nem járni akar csak dugogatni.

Akár így, akár úgy rendkívül amatőr a tag ha nyíltan a szemedbe mondja "nem vagy az ideálom". Neked meg legyen már tündérem némi tartásod. Ha ilyet mond a tag, akkor közöld vele, okés, de van helyetted másik 25 ember akinek meg igen, szóval húzzál arrébb és hokizz otthon magadnak.

2023. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezernyi oka lehet, hogy miért mondja ezeket. De mivel fiúnak nevezted, ezért valószínű, hogy mindketten fiatalok vagyok.


Ha ezt mondom:

- Nem vagy az ideálom, mert nekem a fekete haj a gyengém, de te így szőkén szebb az összes fekete lánynál.

Akkor ez egésze mást fejez ki, minha azt mondanám:

- Nem vagy az ideálom, mert nekem a fekete haj a gyengém és te csak egy szőke csaj vagy.


De az is lehet, hogy (főleg, ha fiatal) nem meri öszintén elmondani, amit gondol, érez. Azt mondta, hogy tetszel neki, valmikor még jobban tetszel és szép vagy.

2023. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tedd fel még százszor ezt a kérdést! Nem unod? Kaptál már egymillió választ!!!
2023. jan. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert végig hallgatod a baromságait. Csak 1x kellene elhajtani a búsba, aztán megszűnne a probléma.
2023. jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
"cicázik".. Még nem igazi férfi, nekem ha egy nő tetszik akkor megmondom neki, öreg vagyok én már a játszmázásokhoz, és az időt sem szeretem pocsékolni.
2023. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!