Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha első randira hívott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randira hívott és étterembe, akkor ugye nem csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés
Tök érdeklődő is volt. Illetve elkeseredett lesti egyetemre járok, aztán mondtam, hogy végeztem most májusban :)
2018. jún. 10. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elszomorítani, de az nem jelent semmit, hogy hova hívott meg randira. Erre az éttermes randira pont tudnék mondani egy szörnyű példát.
2018. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát első körben leültetni. Vagy fel.
2018. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez édeskevés információ. Sok férfi a csillagokat is lehazudja az égről, és elvisz ide-oda egy kis szexért. Mondom ezt pasiként.
2018. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szószerint beetetési trükk...


Nem, szerintem nem hinném.

Az étterem csak a helyszín, az embernek a jelleme számít, az pedig biztos ki fog derülni ha megismered.

Látod majd rajta, nyomul e, vagy sem.

2018. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megetetni akar értelemszerűen. Az meg mitől olyan elkeserítő, hogy egyetemre jársz/jártál?
2018. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
van, akinek semmi sem draga.
2018. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert az Pesten van, messze a lakhelyemtől.

Tök örült annak, hogy egyetemre járok.

Aztan kérdezte, melyik. És "vagy úgy, akkor ezek szerint még gyakran vagy Pesten"?


Normálisnak tűnik, nem olyan. Aki szószerint a kocsi hátsóülésen akart megfeketetni, mert másra se futja. Illetve ment volt 5 km-ert vele, az is benzin...

2018. jún. 10. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:

A férfiak szimplán a szexért is sok mindenre képesek, hidd el.


A párommal a Badoon ismerkedtünk meg. Mindketten túl pár csalódáson, így nagyon lazára vettük a dolgokat. Már csak azért is, mert 100 km volt köztünk. Mégis elkezdtünk randizgatni és bár szimplán szexnek indult, egyikőnk sem az a hirtelen az ágyba ugrós fajta. Így négyszer jött fel hozzám Budapestre, mire az első alkalomra sor került. Igaz, szerelem lett belőle és már évek óta együtt vagyunk, de ezzel csak azt akartam jelezni feléd, ha csak simán szexkapcsolat maradt volna, ő akkor is minden alkalommal levezeti ezt a távot.

2018. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyire elkeserito mar, hogy odaig csuszott a szinvonal, hogy egy kis benzin meg etteremkoltes mar azt a remenyt ebreszti, hogy ebbol valami komolyabb is lehet...

Udvarlas alatt ezek a legalapvetobb dolgok.

2018. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:

Étteremben csak akkor voltam nővel, ha lagzira hívtak minket.


Tök fölösleges pénzkidobás, cukrászdába egy süti max. és séta után.

2018. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!