Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, minél jobban bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minél jobban bejön egy férfi külsőre annál könnyebben elélveztek szex közben?

Figyelt kérdés
Láttam egy interjút egy nővel aki azt mondta hogy ha a férfi jól néz ki akkor könnyen elélvez, de ha nem jön be neki akkor nehezen. Azt is mondta hogy a pénisz kinézete is számít. Fontos hogy helyes legyen a farka is.

2023. jan. 9. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
link
2023. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nálam semmit sem befolyásol az orgazmus szempontjából.
2023. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez hülyeség, de mindegy
2023. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Az orgazmushoz édes kevés, hogy jól néz ki
2023. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy nettó baromság. Ahhoz hogy egy nő könnyebben érjen a csúcsra három dolog szükségeltetik:

1) Vonzalom a partner iránt - itt számíthat a külső, de nem ez a legfontosabb szempont (elég sokat tud segíteni/rontani az illető személyisége). Ha érzések, érzelmek vannak na az segít a legtöbbet.

2) Mennyire figyel oda a pasi, lehet valaki hősszerelmes ha nem figyel csak ész nélküli bolondként reszeli a nőt mint pillangó a börtönrácsokat.

3) Szexuális összhang, közös frekvencia. Kellő intelligenciával, tapasztalattal, rutinnal lehet rajta segíteni, de a jó az ha a nélkül is megvan.

2023. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ja és hozzáteszem a nők számára az a pénisz a legszebb ami az általuk szeretett, imádott pasihoz tartozik (aki használni is tudja).
2023. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Itt mondja a csaj.

[link]

2023. jan. 9. 22:36
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem baromság. Nyilván számít a külső, hiszen ha nem vonzó számomra, el se jutunk az ágyig. És nyilván bejön nekem a párom, számomra minden szempontból vonzó, ez is fontos ahhoz, hogy fel tudjak izgulni, majd elélvezni. Ha nem jön be, nem kezdek ki vele. Sőt, én azt mondkm, hogy azért számít a pénisz kinézete is. Pl ne legyen csupa szőr, ápolt legyen, arányos, jó mérettel. Ha már a látványától elmegy a kedvem, akkor biztos nem veszem a számba, vagy ülök bele.
2023. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Itt a bizonyíték hogy szexben a külső dominál még a nők számára is. Mondta a csaj a teljes interjúban (ez nem a teljes) hogy csak jó palikkal fekszik le, akik tetszenek neki. A személyiség édeskevés az ágyban. Elég egy-két őszinte nő véleménye hogy kiderüljön. Akinek nem számít az nem heteró, hanem demiszexuális.


Szóval 5-ös, egy heteró nőnek a legfontosabb szempont az ágyban, de te demiszex vagy, nem heteró. Ez persze nem azt jelenti hogy a teljesítmény és a többi nem számít.

2023. jan. 9. 23:11
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Paliii te voltál már igazi nővel?
2023. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!