Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek offoljam a pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek offoljam a pasit?

Figyelt kérdés

Szóval megkérdezte volt-e már részem hármasban, mondtam, hogy igen, plusz egy lánnyal. Felvetette, hogy megpróbálhatnánk. Én viszont nem vagyok biszex, inkább hetero flexibilis, a hármason kívül csak egyszer voltam lánnyal, nem mondom, hogy rossz volt, de inkább pasi kell.

Szóval kapásból rávágtam, hogy inkább plusz egy pasi és behiztizett, 2 napig nem vette fel a telefont és most már hogy beszélünk is olyan flegma velem.


Lehet, hogy én voltam érzéketlen vagy hagyjam inkább?



2023. jan. 10. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Van eg, olyan érzésem hog te lettél "offolva" csak még nem vetted észre.
2023. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

HETERO FLEXIBILIS.

En meg biszex light.😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

2023. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Atya ég, ezek "férfiak"?
2023. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én hagynám, nem hívogatnám
2023. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ő mar offolt téged, jogosan, nem passzolnak az igényeitek, mindketten csak magatokra gondoltok és még sem próbáltok kompromisszumra jutni.

A válaszok azért megdöbbentőek...ha a férfi szemszögéből lenne kiírva a kérdés, akkor is ilyen válaszok születnének, hogy dobd ezt az önző csajt?...érdekes...

2023. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 én eléggé fordítva vagyok bekötve, nekem volt hogy bedobta egy csaj ugyanezt, hogy plusz pasi..


meg is lett szervezve, többször is. :)

2023. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas gyerek. XD Én aztán nem ragaszkodnék hozzá, az biztos.
2023. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha ő elvárja tőled, hogy egy csajt vegyetek be harmadiknak, akkor te is elvárhatod, hogy egy pasit.

Ez így lenne fair

2023. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel, ha hármas szexet ajánl, hogy lehet egyáltalán szóba állni???? (Meg olyan nővel...)
2023. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!