Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet esélyem 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem 5 centivel magasabb lánynál? Létezhet, hogy szexuálisan vonzónak talál?

Figyelt kérdés

Már elég régen nem voltam nővel és akikkel voltam, a volt barátnőim is, azok mind helyettem kezdeményeztek… Szóval nem szoktam én megtenni az első lépést, ami tudom hogy nem túl férfias. De nekik valamiért nagyon tetszettem, de mind alacsony lány volt és a 172 centimmel is jóval magasabb voltam náluk.


Most van egy lány, aki annyira tetszik hogy talán még be is próbálkoznék nála, viszont 177 cm. Nem tudom, hogy az ilyen magasabb lányoknál mennyire számít a magasság, de az alapján amit fórumokon olvastam, elég fontos szempont nekik.


Ti mit gondoltok?


Amúgy tudom, hogy mindenki más, és akkor fog kiderülni, ha bepróbálkozom nála.



2023. jan. 10. 11:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(24/f)
2023. jan. 10. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehet. Nekem 2 barátnőm is volt,akik magasabbak voltak nálam.
2023. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt 180-as partnerem 173 centimmel.
2023. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt előre nehéz megmondani. Honnan tudod 177centi? Beszélő viszonyba vagytok?
2023. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4.


Beszélő viszonyban vagyunk igen, de nem vagyunk barátok és nem is ismerem, néhányszor találkoztunk úgy hogy többen is voltunk… De sosem voltunk kettesben. Valaki más megkérdezte tőle társaságban múltkor, hogy milyen magas...


Ekkor mondta, hogy 177 (tényleg annyinak tűnik)


Egy srác erre megjegyezte, hogy Ő csak 175 centi (amúgy velem egy magas) én pedig ekkor megjegyeztem, hogy akkor én vagyok itt a legkisebb, csak 172 vagyok… Erre azt mondta ez a lány, hogy “kár, pedig már hozzád akartam menni feleségül”, ironikusan.


De ebből nem feltétlenül derül ki, hogy valójában hogy is áll az alacsonyabb pasikhoz.

2023. jan. 10. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Meg is válaszoltad: "Amúgy tudom, hogy mindenki más, és akkor fog kiderülni, ha bepróbálkozom nála."

Ezt gondolom, mivel nincs általános recept...

2023. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, talán valóban úgy hangzott, hogy irónikusan mondta, de én azt sejtem, hogy nem! Van gyakorlatom, alacsony vagyok (nálad alacsonyab), egy kivételével minden nőm magasabb volt nálam. Több hasonló beszólást tapasztaltam, amikről utólag kiderült, hogy úgy gondolta, majd én értek belőle. Nem gyorsan, de rájöttem, hogy messze nem mindegyik nőnek a legfontosabb, hogy a férfi magasab legyen.
2023. jan. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem minden nőnek probléma ez, ha ő is kedvel téged, biztos adna neked egy esélyt. Szerintem próbáld meg, sokkal rosszabb érzés az, hogy sosem próbáltad meg, mert féltél és így nem kész benned ez a mi lett volna ha érzés. Annál rosszabb nincs.
2023. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

V kinél igen, nálam alap hogy az erősebbik nemre föl nézzek.

A másik meg hogy föl tudjon emelni engem.

2023. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9, Régebben, ha nem is könnyedén, fel tudtam emelni a nőmet, ma már kizárt. 4 centivel magasabb nálam, és mára 20 kilóval több. Számomra nem lett kevésbé kivánatos. Amikor megismerkedtem vele, megmondtam neki, hogy ha 10 centivel magasabb volnék, beleszerettem volna. Annyit válaszolt, hogy az alacsonyságom őt nem zavarja.
2023. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!