Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akinek húga/nővére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akinek húga/nővére van: mennyire frusztrált titeket, hogy bizonyos korban a lánytestvéreteket már felpróbálgatták a fiúk? (függetlenül attól, hogy te már csajoztál-e akkor vagy sem)

Figyelt kérdés

Mivel nincs lánytestvérem, ezért csak más helyzetébe tudtam beleképzelni magam. Volt egy kollégám, akinek a nővére is ott dolgozott. Mivel a kollégával elég jóban voltam, hiába tetszett a nővére, nem akartam nyitnom felé, hogy a srác ne gondolja, hogy jajj, évek óta mindenféle pasi fűzi Zsófit (most csak mondtam egy nevet), erre az egész nap velem szemben ülő kolléga is megteszi. Így hát nem is lett belőle semmi.

Kicsit úgy érzem kívülállóként, hogy férfitestvérként is olyan ez a dolog, mintha az apja lennél a lánynak, hogy nem akarod, hogy akárkivel legyen, sőt, leginkább senkivel.

csak közben ott voltam én, akinek mégis tetszett a nővére... de elfojtottam a dolgot magamban, csak hogy a kollégával később ne legyünk rosszban emiatt.


Szóval ez még csak a messziről való rátekintése a témának, nektek, akiknek van is lánytestvéretek, és követtétek is a működésüket, sőt, esetleg előfordult, hogy hallottad, ahogy a gimi jóképű kajakosa reszelte a nővéreteket, milyen érzés volt?


2023. jan. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez nálunk nagyon diszkréten volt kezelve. A nővérem sosem enyelget nyilvánosan a hapsijaival, ezért eszembe se jutott, csak jóval később fordult ez meg a fejemben.
2023. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem van. Kicsit sem érdekelt.
2023. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt soha.


Két húgom van, de ez az ő dolguk, nem az enyém!

2023. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra egy a lényeg, legyen boldog és érezze jól magát.
2023. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
húgom van, ha jól elvannak, nekem aztán abszolút mindegy mit csinálnak, csak azt utálom, hogy 0 tekintettel vannak másokra, beszélgetés közben, autóban, ebédnél, egymás szájában lógnak, pedig húgom is 20 felett van, a barátja meg 25 felett
2023. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!