Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura az anyós ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura az anyós ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , együtt élek az anyósommal és feltünt hogy lopott pillantásokat vesz rólam fürdés után,és feltünt hogy a gatyáim a szennyesbe nem úgy vannak ahogy ott hagyom, mi tévő legyek ? Szóvá tegyem neki ?Voltatok már ilyen helyzetbe ? Normális válaszokat várok , köszi

2023. jan. 11. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akar valamit, akkor meg kell dugni, különben ellened fordul.
2023. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eddig a dugásán nem gondolkodtam, csak furcsa nekem ez a helyzet , valaki sexelt már az anyósával ?
2023. jan. 27. 12:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Még soha, illetve jelen állás szerint nem is lehet (meghalt) Meg nem is lett volna olyan anyós jelölt, akit megdugtam volna...
2023. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egy lagziban megdugtam egy bombázó milfet, folyamatosan nézett, szóval szinte felkínálta magát, nem volt nehéz dolgom, inkább balfék lettem volna, ha nem teszem meg. Névről, látásból ismertem egyébként, negyon jól sikerült a dugásunk, ez után figyeltem fel a lányára, azt is ismertem bulikból, tudtam kikapós kis csaj, de addig nem izgatott, de ezek után megfűztem, és őt is sikerült megdugnom (sokkal nehezebb volt megfűzni mint az "anyóst").
2023. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyesmi milf volt, csak nem az arcára élveztem, hanem leszopott lenyeléssel.


[link]

2023. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!