Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Találkoztatok már olyan pasival aki istenien nyalt, de a szex nem volt az igazi vele?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
ez szerintem elég gyakori ha valaki abban béna ezzel próbál javítani
2023. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egyszer.
2023. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
És ez így rendben volt nektek?
2023. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, hiányérzet maradt utána. Ez olyan mintha egy étteremben nagyon jó lenne a leves, de pocsék a második - nem mész vissza többet oda.
2023. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

5# Van aki leveses, van aki csak a második fogást kedveli! 😉

51 éves férfiként 40-50 partnerrel mögöttem, mondhatom, a nők hozzák a papírformát. Egy részük csak hüvelyi orgazmusra képes, másik részük kizárólag csiklóval jut a csúcsra, néhányan mázlisták és mindkettőt módszer beválik számukra. Van, akinek egyik módszer sem hoz eredményt, de ők nemigen kezdeményeznek viszonyt. Velük nemsok tapasztalatom van ezáltal.

Mindig arra törekedtem, törekszem, partnerem azt kapja, amit igényel. Egyaránt kedvelem a különböző megoldásokat az orgazmus eléréséhez vezető úton.

2023. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De mivel én amúgy is jobban szeretem orálisan, nekem ez nem volt gond.

Olyannal is találkoztam, aki ugyan jól dugott, de nyalásban béna volt, na az sokkal rosszabb.

2023. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Hetesnek igaza van. Ha jó a szex, az önmagában semmit nem ér, ha nincs vagy nem jó az előjáték. A jó nyalás fontosabb, nem bánom, ha csak közepes a szex.
2023. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2023. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Volt egy futókapcsolatom, ahol a srác hihetetlenül jól kényeztetett, azóta is gyakran eszembe jut, annyira maradandó élmény volt. De amikor már másra került a sor, sajnos elég ügyetlen volt :(
2023. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!