Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet megtudni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni egy hetero izompacsirtáról akivel kondi terembe találkoztam, hogy ESETLEG nem-e vonzódik alkalmilag a fiúkhoz is? Van barátnője, igazi full hetero stílusú srác, mindenben igazi férfi. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön ez a srác, de nem tudok vele mit kezdeni, direktbe meg mégsem merek odamenni hozzá, meg ha nem jövök be neki úgyis azt mondaná, hogy nem. Sőt lehet még a barátság is megromlana mert azt hinné mindenáron nyomulni akarok rá pedig nem is. De ha van egyetlen halvány reményem, akkor szeretném őt mindennél jobban elkényeztetni legalább egyszer. Tanácsok? Ötletek?

2016. jan. 18. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Van barátnője...nem hinném,hogy egy melegkalandra vágyik.

Sajnos nem tudsz mit tenni.Attól még,hogy egy férfi nem homofób még nem jelenti azt,hogy hajlik a homoszexualitás felé. (Bocsi)

2016. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Már most nyomulsz. Ő hetero fogadd el.
2016. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok hány biszex srác van aki néha szereti ha lepippantja egy helyes pasi is, meglepődnétek. Pláne ha egyszer kipróbálnátok becsukott szemmel , nem tudnátok hogy egy pasi csinálja akkor jönnétek rá micsoda óriási technikai különbség van. De nem fogok magyarázkodni olyanoknak akik fekete fegérben látják a világot mert azt szokták meg arról, hogy mik azok a színek. Egyébként nem vagyok nyomulós véletlenül se, ezért kérdeztem meg mert ha patkány lennék és nyomulnék akkor nem itt paráznék a kérdésen.
2016. jan. 18. 11:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem azzal van a baj, ha a fiúkat szereti, hanem azzal, hogy van itt egy harmadik fél is, akinek feltehetőleg ez nagyon nem esne jól.... Persze ez a barátja felelőssége, hogy ne csalja meg senkivel, de azért sem oké ha te asszisztálnál hozzá.
2016. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg az sem oké, hogy érződik egy kis lenézés a lányok képességei iránt az írásodból. Remélhetőleg a pasi normális, szereti a barátnőjét még akkor is ha amúgy biszex lenne.
2016. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annak semmi köze a szeretethez meg a párkapcsolathoz, hogy valaki hagyja magát egyszeri alkalommal lepippantani. Attól még a meleg srác se akarja elvenni a barátnőjétől a pasit, egyáltalán.- Ez csak fizikai kielégülés mindenféle érzelem nélkül. Aki pasi tudja, hogy van ilyen és annak semmi köze kapcsolatokhoz, megcsaláshoz vagy ilyesmihez. Ez kb. annyi mint ha egy srác magának rejszolgat otthon, annak sincs köze se megcsaláshoz se ahhoz, hogy ne szeretné a párját csak élvezni akar egyet és kész. Én ilyenre gondoltam hogy bonyodalmak nélkül csinálni. Eszem ágába sincs bekavarni senkinek se magamnak problémát okozni. De a gondolat akkor is érdekes számomra mert kipróbálnám egyszer. Ettől még én is szeretem a lányokat.
2016. jan. 18. 15:24
 7/15 A kérdező kommentje:
A lányok képességeit bolond aki lenézi, én biztosan nem! Egy lány mindig, mindig szebb és tökéletesebb mint egy fiú. Én pusztán ki akarom próbálni 1x ... de nem vonzzanak a lányos tényleg meleg srácok. Tehát, ennek semmi köze ahhoz, hogy a lányok hogyan vagy miként csinálják. Pusztán kiváncsi vagyok hogy összejöhet-e egyszer egy ilyen dolog kiváncsiságképp.
2016. jan. 18. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, tök mindegy te mit gondolsz, mert ez a lánytól függ. Én magam heteró lány vagyok és baromira nem örülnék ha mások kényeztetnék a párom, legyenek azok fiúk vagy lányok. És szerintem ez a melegek lenézése is egy kicsit, szerintem az ő tevékenységeik is ugyanolyan értékeű dolgok, tehát akkor ugyanolyan megcsalás is.

De most erre nem lehet mit mondani, ha ott állsz, nem teszel semmi konkrétat és csak barátkozol vele, nem hiszem, hogy ki fog derülni. Legfeljebb annyit tudhatsz meg, hogy mit gondol a melegekről általában.

2016. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csak ki akarod próbálni, miért nem keresel egy facér csávót? :D
2016. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
93%

Egy idevágó vicc:

Fiú az apjának:

- Apa, bevallom neked, meleg vagyok.

Az apja kis gondolkodás után:

- Fiam, van neked milliós fizetésed?

- Nincs - mondja a fiú

- És van többmilliós autód?

- Nincs apa.

- És villád a rózsadombon?

- Nincsen.

Végül az apja azt mondja:

- Akkor te nem meleg vagy fiam, csak egy kis b_zi.

2016. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!