Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mit tesztek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tesztek, ha a partneretek valamire nemet mond, vagy ilyet lehet?😅

Figyelt kérdés
A férfivel randizunk egy ideje, és ő mondta, hogy lépjünk tovább, amire én is nagyon vágytam már. Csókolózás, simogatás, előjáték közben a bugyimba nyúlt, és simogatni kezdte a csiklóm, ami jól esett, de kedvesen megkértem, hogy egy picit gyengébben, ami nem annyira tetszett neki, de aztán megtette, és mentségemre szóljon, tényleg jobban esett úgy. Mielőtt viszont elmehettem volna abbahagyta, mert hogy nem mehetek már az előjáték alatt el. Ez eléggé elvette a kedvem, mivel kicsit elszégyelltem magam, szóval egy ideig őt kényeztettem szájjal, majd kézzel csináltam és elment. De aztán megkértem, hogy ne legyen aktus, mert nem esne jól. Ami teljesen kiborította valamiért, és nem beszélt velem túl kedvesen, és azt mondta, hogy egy ilyen nőnek sosem lesz párja és többet látni sem akar. Tudom hogy nem kellett volna nemet mondanom, de ezért szerintetek tényleg soha többet nem lesz férfihez közöm? (Most álltam a legközelebb ahhoz, hogy férfi által elmenjek, mert az exemmel sem ment soha, mert szerinte lassú vagyok😅). Van valami taktika a “nem mondunk nemet”-en kívül, hogy hogyan legyek jobb szerető? Szeretnék majd egy olyan férfivel lenni akiért tényleg odavagyok, és ő is értem, ha esetleg összejönne, szeretném tudni hogyan tehetnék neki jót. 20N😅

2023. jan. 12. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Netto baromsag, ne is torodj az illetovel. Onzo kis diszno, te pedig siman talalsz nala ezerszer odaadob, normalisabb sracokat meg, jo sokat. Szoval mindent jol csinaltal, csak rosszul valasztottal (persze ezt elore nem lehet tudni sokszor). Szoval no para. Tippeket adok privatban ha erdekel, hogyan tudsz jobb lenni vagy jobban valasztani.
2023. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Az emberismereted növeld, hogy ilyen lúzerek hozzád se érhessenek.

Nem ismer téged és nem tudja a jövődet.


"Tudom hogy nem kellett volna nemet mondanom"

Miért ne kellett volna?


"tényleg soha többet nem lesz férfihez közöm? "

Ő egy jós, vagy mi?


"Van valami taktika a “nem mondunk nemet”-en kívül, hogy hogyan legyek jobb szerető?"

Bármikor mondhatunk nemet, amikor csak akarjuk. Jó kis teszt a partnernek, mindig csináld, h idegbeteg lesz e, mert akkor mosolyogsz, és mondod h na akkor csá.

2023. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt csináld ami jól esik.


Én is futottam lyukas köröket és nem állok le olyannal akivel nem vagyunk egy szinten, vagy nem azonosak a vágyak. Ő ennyiből azt szűrte le, hogy nem passzoltok, vagy talán éretlen vagy még a dolgokhoz. Keress olyat akivel passzoltok és élvezd ki vele a dolgokat. Bár fura logika egyeseknél, hogy nem mehetsz el előjáték alatt :D Bár a netes beszélgetéseim is fura mód tartanak egy darabig aztán a csajok (vagy "csajok") eltűnnek néha. Gondolom hasonló okból, de élőben teljesen más a tapasztalatom.

2023. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiak, ti mit tesztek, ha a partneretek valamire nemet mond, vagy ilyet lehet?"

Mégis, mit tennék? Tiszteletben tartom és nem csinálom azt, amire nemet mond. Ha többre számítottam, akkor persze esélyes, hogy csalódottnak fogom magam érezni, de akkor sem szeretnék semmi olyat csinálni, amiben a másik nincs benne szívvel-lélekkel, ne adj isten még kellemetlen vagy fájdalmas is neki.

Ennek az alapnál is alapabbnak kéne lennie. Hihetetlen, hogy 2023-ban még itt tart a szexuális kultúra.

2023. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy komoly kérdés? BÁRMIRE MONDHATSZ NEMET, BARMIKOR! különben ha te német mondasz, ő meg folytatja, azt hívják nemi erőszaknak. Egyébként meg mi az hogy feluzgat, majd cserben hagy, te kielegited, majd lebasz mert már lemaradt izgalommal, miután az utolsó percben otthagyott nem akarsz aktust? Mrg mi az hogy ha megkered hogy gyengedebben nyúljon a csiklodhoz az neki nem tetszik? Fordított helyzetben mit tennél, szerinted ez a pasi komolyan normálisan bánt veled? Ha ő kér meg hogy finomabban huzogasd a farkát te is nyilván megtenned, nyilván egymásra kell hangolodni. Szerintem 20 évesen inkább azon izgulj hogy több ilyen gyökér fasznak ne add oda magad. Annyi szexpartnered lehet meg amennyit csak akarsz, ne aggódj, de nem az a lényeg hogy legyenek hanem hogy jó is legyen és ne megaláztatás meg kihasznaljanak... tok gáz szitu sajnálom hogy belekeveredtél. Remélem ez csak kamu kérdés volt mert különben szörnyű...
2023. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Belefutottál egy szimpla akaratos, önző baromba, akit csakis az érdekel ő mit akar és lesz.rja a másiknak hogy esik, akarja-e. Amikor ez nem történik meg, akkor a mézesmázas máz aló előbukik a valódi énje és egyből lek.rváz.

Tanulj az esetből inkább és legközelebb időben ismerd fel a szociopatát.

2023. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy én el nem tudom képzelni, hogy ezek a pasik hogy jutnak el egyáltalán az ágyig egy nővel.

Kb napi szinten vannak ilyen problémák, de a valóságban is csak a női vinnyogást hallom.

Rendesen már én érzem magam szarul, hogy nem nyomtam le egy nő torkán se a farkam brahiból.

2023. jan. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 nem tudom, valahogy úgy, hogy olyan nőt választanak akit ágyba tudnak vinni, mint pl engem. Engem más férfi nem igazán vinne ágyba, ezért jutnak ők, mert ők hajlandóak velem randizni és beetetni. Lehet abba kéne hagynom, mert mindig belebukom, mert vágyom a gondoskodásra.
2023. jan. 13. 07:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemet mondani mindig lehet, nincs olyan, hogy nem. Én a helyedben elkerülném az ilyen alakot.


Az, hogy én mit teszek?

Tiszteletben tartanám.

2023. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Atya ég, az ilyen nem is férfi. Nyilván függ a reakció az életkortól, az érettségtől is. A visszautasítás nem jó dolog egy lány akinek korábban elmondtam hogy van egy fogyatékosságom azt mondta nem zavarja, de mikor kettesben maradtunk és elkezdtem símogatni nem szerette volna. Nyilván abbahagytam mindent, felöltöztem, talán sértődött is voltam de inkább azért mert online a lány nagyon lazának mutatta magát. A gond csupán az volt hogy éjszaka volt egy szálláson voltunk és csak ezért nem akartam volna hajnalig mászkálni. Viszont fordítva is igaz én is szóltam már csajnak hogy ne rángassa és ne mélytorkozással kezdje mert bár próbáltam de nem izgat ha a partnerem öklendezik.
2023. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!