Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mit tesztek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tesztek, ha a partneretek valamire nemet mond, vagy ilyet lehet?😅

Figyelt kérdés
A férfivel randizunk egy ideje, és ő mondta, hogy lépjünk tovább, amire én is nagyon vágytam már. Csókolózás, simogatás, előjáték közben a bugyimba nyúlt, és simogatni kezdte a csiklóm, ami jól esett, de kedvesen megkértem, hogy egy picit gyengébben, ami nem annyira tetszett neki, de aztán megtette, és mentségemre szóljon, tényleg jobban esett úgy. Mielőtt viszont elmehettem volna abbahagyta, mert hogy nem mehetek már az előjáték alatt el. Ez eléggé elvette a kedvem, mivel kicsit elszégyelltem magam, szóval egy ideig őt kényeztettem szájjal, majd kézzel csináltam és elment. De aztán megkértem, hogy ne legyen aktus, mert nem esne jól. Ami teljesen kiborította valamiért, és nem beszélt velem túl kedvesen, és azt mondta, hogy egy ilyen nőnek sosem lesz párja és többet látni sem akar. Tudom hogy nem kellett volna nemet mondanom, de ezért szerintetek tényleg soha többet nem lesz férfihez közöm? (Most álltam a legközelebb ahhoz, hogy férfi által elmenjek, mert az exemmel sem ment soha, mert szerinte lassú vagyok😅). Van valami taktika a “nem mondunk nemet”-en kívül, hogy hogyan legyek jobb szerető? Szeretnék majd egy olyan férfivel lenni akiért tényleg odavagyok, és ő is értem, ha esetleg összejönne, szeretném tudni hogyan tehetnék neki jót. 20N😅

2023. jan. 12. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 úgy jutnak hozzá hogy a szociopata típus a felszínen mézesmázas, behízelgő, manipulatív. Akkor mutatja ki a foga fehérjéjét amikor már úgy érzi nyeregben van, a visszautasítás után hull le róla az igazi lepel.

Ja és tudnak csajozni, kommunikálni, látszólag határozott, erős kisugárzású emberek. Mindeközben ott maradt bennük az óvodás durcás Döncike aki bármikor kész földhöz csapni a bögréjét ha az óvónéni nem ad neki repetára több kakaót.

2023. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Nem értem miért gondolod hogy senki más nem fog lefekudni veled. 20 éves nő vagy , miért is ne lehetne normális szexpartnered/ kapcsolatod? Még Nick Vujicicnak is van felesége meg gyerekei, pedig ha na ő aztán tényleg egy torzszulott, ha neked meg van kezed -labad (elnézést ha nem) tuti szebb vagy, ergo simán találsz normális szexpartnert.

2. Nem értem miért akarsz egy olyan emberrel szexelni aki a fent leírás mellett (önző, bunkó, szarul bánik veled) nyilvánvalóan rohadt bena és tapasztalatlan is az ágyban, és ezt eroszqkossaggal ellensúlyozza? Szerintem mindenki akinek egynél több szexuális élménye van tudja hogy nagyon kevés ember szereti ha orgazmus előtt qbbahagyjak qmi jó neki, és nem engedik elmenni, ha ezt ki akarjátok próbálni (roined orgasm) egyeztetni kell előtte q partnerrel mert ebben a formában ez egyszerűen vággyilkos. Ez q pasi képtelen felizgatni az ágyban egy nőt. Kb nyertes helyzetben volt, meg volt a kémia, le akartal vele feküdni, erre elbaszta, megvolt a vágyad, képtelen volt felizgatni. Ha normálisan bánik veled és kielégít és nem lelankaszt meg agreszorkodik hanem felizgat 200x is szexelhetett volna veled, így meg elbaszta. Ezek alapján nagyon bena az ágyban és rossz vele a szex, és nem hiszem hogy sok partnere van/ lesz, ha ilyen. Miért is akarsz egy balfasz csicskaval dugni aki nem is igyekszik hogy neked jó legyen? Úgy csak szar a szex, egy ilyennel ne sajnáld ha kimaradsz belőle. Én inkább szuzen halnék meg q helyedben. Jó élményt ilyen bena férfitól aki nyeregben van és képtelen "megulni a lovat" úgyse fogsz kapni.

2023. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tehát te nem mehetsz el előjáték alatt, de ő igen?

Meg mi az h nem tetszik neki, hogy te máshogy igényled a csiklóizgatást? Ehhez semmi köze, úgy csinálja, ahogy neked jó.

Mekkora barom...

2023. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!