Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülye vagyok, hogy visszautasí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel napi szinten szoktunk beszélni, messengeren írni egymásnak, nekem ő egy jó barát extrákkal. De ez az extra része eléggé elapadt a történetnek az utóbbi időben, mostanában jó ha 1-2-szer gondol rám havonta.

Aztán ezzel nekem már a tököm kivan és legutóbb amikor keresett, bár nagyon akartam volna, de mégis inkább kikosaraztam egy kamu kifogással, hogy nem érek rá.


Beszéltünk már erről és mindig van jó kifogása, hogy vele van a baj és nem kívánja, meg utána egy ideig azt érzem hogy ő is nyitottabb a próbálkozásaimra de valahogy ezt a részét meg nem élvezem, hogy érzelmileg zsarolom, hogy szexeljen velem.



2023. jan. 13. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg pont jól tetted.

A leírás alapján kicsit olyan ez mintha csak egy kés lennél a fiókban, amit néha elővesz. (L)

2023. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van a földön, keress valakit, nem nehéz. Én pl leszbikus vagyok, nehezitett pálya kevesebb a leszbikus vagy bi aki még be is jön, de nagyon max egy hét alatt talalok ha úgy van. Neked könnyebb hetero fiukent, tölts le a tindert vagy menj el egy buliba, hagyd a csajt
2023. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint pasi azt mondom hogy igen is jól döntöttél. Amúgy is kb lehetetlen megfelelni mert vagy azt kapod meg hogy " minden pasi csak azt akarja..." ha meg nem akarod, akkor "p-p" vagy. Kívánom hogy legyen egy normális párkapcsolatod ( nyilván ha te is így szeretnéd) mert ahogy az 1-es is írta így csak egy eszköz vagy aztán ki tudja ő még kikkel... Kb az a tapasztalatom így negyven felett hogy mindegy hogy barátság extrákkal, vagy laza, vagy párkapcsolatban vagy, egy párkapcsolatban is főleg a végén kitolhatnak az emberrel, és azért mert lazább a dolog még nem "tilos" normálisnak lenni.
2023. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél
2023. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van amit jól tettél, van amit nem... Leginkább azt nem teszed jól, hogy olyan emberhez kötődsz érzelmileg akivel a "kapcsolat" a semmiből a semmibe tart. Igazából nem visszautasítani akarnád, hanem minél többet vele lenni, csak játszod a durcit.

Ha érzelmileg nem kötődnél hozzá akkor "persze gyere dugjunk megint egy jót" majd nem foglalkoznál az egésszel amíg nem találkoztok újra "azért".

Szóval haver' nőj ki az óvodás durci korból és lépj tovább a csajon! Keress olyan nőt aki nem csak játszadozik veled és/vagy kezeld a helyén a dolgot - ez csak egy időnként dugunk valami, de kapcsolat sosem lesz belőle.

2023. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván ezt szeretném, hogy többet legyek vele, de ha erre nem vevő akkor mit tudok csinálni? Vagy ugrok ha hív és utána szívom a fogam amikor szarik rám, vagy ezt hogy "durcizok".


De még ha nem is kötődnék hozzá, szerintem akkor is havi 1-nél többet szeretnék.

2023. jan. 13. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted. Minél tovább húzod ezt az állapotot annál rosszabb. Ne legyél már te a B vagy C opciója ha ez így téged zavar.
2023. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 annyit tegyél bele amennyit a másik is beletesz. S tudatosítsd magadban, hogy nem lesz köztetek a néha dugunk-nál több. Szval' lépj rajta tovább és ne azt várd, hogy mikor jön el a havi 1x alkalom, hanem csajozz be.
2023. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!