Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak kb hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb hány százaléka szeret puncit nyalni ?

Figyelt kérdés

Főként nők tapasztalata érdekelne.

Nektek a partnereitek közül mennyi volt aki szeretett nyalni ?


2023. jan. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Három partnerem volt eddig, abból kettő fiúvol volt. Egyiknek sem volt baja az orált adni, de nyílván rá kellett vezetnem őket (kommunikáció, kezem segítségével), hogy nekem hogyan is jó.
2023. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Sac/kb. 50-60%-a szereti, 30%-a ímmel-ámmal, 10% meg nem szeret egyáltalán. Ebből is a legrosszabb kategória amelyik nem nyal, de persze azt elvárná hogy cserébe szopi legyen.
2023. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

3 partnerem volt eddig és mindegyik szeretett nyalni.

24L

2023. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam nyalni, de olyan büdös volt, mint a Surströmming. Nekem ez elvette a kedvem a nyalástól, ezért megértem azokat a nőket, akik nem szeretnek szopni, és én sem várom el.
2023. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádok nyalni,azonban eddig volt egy partnerem akinek mosakodás,fürdés után is rossz ízû/szagú volt. Fertôzés kizárva ugyanis betadin kúpozás kúra után se múlt neki. Szimplán van akinek büdi mindegy mit csinálsz. Szerencsére ôk kb 2% :) 29F
2023. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!