Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lesz ennek folytat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ennek folytatása?

Figyelt kérdés

Kolléganőmmel nagyon régóta kerülgetjuk egymást mivel párja van,de a kölcsönös vonzalom régóta megvan. Ma feljött hozzám reggelizni meg megnézni egy filmet,amikor is történtek dolgok. Nem fekudtunk le mert nem akarta végül,de csokoloztunk,a nyakát és vállát és mellet harapdaltam,utána bementünk munkába meg ott is megcsokoltam O többször a fenekét a farkamhoz nyomta, megfogta néha. De most úgy váltunk el hogy ezt elfelejtuk és soha nem hozzuk fel mert szereti barátját és nem tudja mi ütött belé. Én nem akarom elfelejteni amit meg is mondtam neki. Csókkal váltunk el,és azzal hogy ő soha többet nem jön fel és én nem nyomulok. Viszont én le akarok vele feküdni és nyilván ő is velem csak bűntudata van. Azt mondta ezt soha ne hozzam fel,és nem akar feljönni mert fél hogy megtörténik és nem akarja. Szerintetek hogy viselkedjek vele mostantól? Nyomuljak vagy játszam hogy nem érdekel?(de nagyon érdekel)

26fiu 21 lány

4 éve van együtt a barátjával.



2023. jan. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Játszd az hogy nem èrdekel ,akkor jobban fogja akarni.

N

2023. jan. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso mondja. Igaza van. Ez csak a jatek resze.
2023. jan. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan játsz semlegest, de ne legyél lekezelő. Simán rád fog mozdulni később még. Valszeg jobban bejössz neki, mint a pasija. Aztán nézd a korát, 21é. Ide oda csapong benne még a vágy.

Vagyis ezen az alapon nem érett még egy tartós párkapcsolatra.

2023. jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát csak az a baj, ha kiderül, hogy félre lép, akkor nyakadon is marad. Ezt azért számold bele.
2023. jan. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!