Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők nagyon fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nagyon fura látvány, ahogy egy pasi és egy csaj kétvégű műpénisszel szexel?

Figyelt kérdés
Egyik vége a pasiban, a másik vége a csajban.

2023. jan. 18. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
nem fura inkább lincselésre késztető , agyonvernék egy ilyen búzavirágot
2023. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Undorító
2023. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
#1 miért búza, ha nővel csinálja? Mondjuk én sem szeretek a seggembe dugni senkit, de vannak pasik, akik szeretik a prosztata izgatását, és nem búzák...
2023. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és akkor enyhén fogalmaztam.
2023. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés, amit semmi értelme idegeneknek feltenni. Ha egy kívülállót kérdezel ismeretlenül, aki csupán elképzeli, vizualizálja magában a felállást egy random férfivel és nővel, abban tuti ellenszenvet / undort / elutasítást váltasz ki, nem fogja szexuálisan izgatónak látni a dolgot. Én sem.

A partnered a lényeg. Ha ő is vadabb szexualitású, és amúgy tudja, mert megtapasztalta, hogy férfi vagy az ágyban, aki rendesen tudja használni a farkát a puncijában, akkor benne lesz ilyen „dugásban” anélkül, hogy fújolna vagy megkérdőjelezné a szexuális irányultságodat.

2023. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Láttál ilyet? Vagy ti csináljátok?
2023. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fantáziámban szerepel, pasi vagyok.
2023. jan. 18. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát lehet a XXI. században vagyunk, de azért ez még nem az átlagos szex. Ettől ha neked ez esik jól csináld, senkire nem tartozik.
2023. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Csináltam már ilyet, jó volt.
2023. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

csináltam már ilyet, jóféle volt

N

2023. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!