Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok oldalon fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon fent lévő, Nyíregyházán dolgozó csajok! Mennyiért vállalnak egy órát?

Figyelt kérdés

Hello Zusammen

Olyan válasz nem érdekel hogy hívd fel mindet aztán megtudod :D

Úgy kb mennyiert dolgoznak most? Régen vettem igénybe ilyenfajta szolgáltatást:DD azóta mennyi lehet🤷‍♂️


Nyilván akit akarok majd felhívok dehogy mégis mennyi szokott lenni mostanaban

Ja es egy fiatal,25evesre gondolok


2023. jan. 21. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
hát akkor csak azt hívd fel, akire kíváncsi lennél. illetve ahelyedben én azt sem hívnám fel, de ha neked ez kell...
2023. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15-35k, nőtől függ
2023. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kérdésre nem válaszoltál:D
2023. jan. 21. 22:00
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 köszi, értem!
2023. jan. 21. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
kb. 30
2023. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6 évvel ezelott is ennyi volt, pedig azota inflacio is volt es jelen is van:D de tuti nyitva hagyjak azt a lehetoseget is hogy plusz az extrak:D pl anal plusz 10 vagy stb.
2023. jan. 21. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában +5k egy extra
2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!