Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy banánnal maszturbáltam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy banánnal maszturbáltam és a végén vettem az ujjamon észre hogy picit pirosasabb nyálka is jött ki?

Figyelt kérdés
Ez lehet azért mert már jó pár éve nem volt behatolásom és előtte is kevés, vagy a banán teteje sérthetett meg belül valamit? Nem durva vérzésre kell gondolni.

2023. jan. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű felsértettél valamit. Tök érzékeny hely és mindkét vége durva. Miért pont banán? Nekem soha sem jutott eszembe. De ha ennyire bejön próbáld máskor úgy hogy óvszert húzol rá, az talán tompít. Bár ha nem ragaszkodsz a banánhoz akkor fésű, smink ecset, e.fogkefe.:)
2023. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyálkahártyád sérülékeny alapból, vagy lehet méhszájsebed is, amitől vérzékenyebb a hám. Mit tudjuk mi. (De remélem húzol a cuccra gumit!)
2023. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak. Egy banán kijön olyan 120 Ft-ból és csak egy masztira jó. Nem tudom, te mennyire értékeled fel azt, hogy játék közben beléd is törhet a banán vagy felsérthet belül, ezt a kockázatot mondjuk értékeljük 600 Ft-ra. Akarom mondani, egy dildó 6000 Ft-ért már 8 masztival is behozza az árát.
2023. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3, A vibrátor nem jó mert azt megtalálja a szülő.
2023. jan. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert húzz rá legközelebb és akkor nem sérti fel.
2023. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megehetem a banánt?
2023. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 A banánt utána még meg is lehet enni...
2023. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyhe sérülés, pici kidörzsöltség.


Légy óvatosabb egy picikét.

2023. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: legalább nagyot élveztél?
2023. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!