Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már tapasztalatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már tapasztalatotok cnc-vel vagy valami hasonló kinky dologgal és ha igen hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
CNC programozó voltam évekig! Erre gondoltál? ;-)
2023. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hatalmas méretekkel rendelkezett, négy karja volt. El sem tudod képzelni, mire nem volt az képes! Öreg volt, de sok tekintetben jobb volt a fiatalabbaknál.

Három fiatal viszont kiválóan tudott letapogatni 3D-ben, majd mindezt visszaadni igény szerint. Mindig a négyen azt tették, amit parancsoltam nekik. Egy rossz szót nem szóltak vissza, kérhettem szinte bármit ők teljesítették.


😉🤘🙃😁

2023. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a marógépes szexet eddig nem ismertem, de máris érdekel!
2023. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit elkanyarodok a marógépektől a consensual non-consent felé, ha nem baj :P


Nagyon régóta izgatott ez a dolog, különösen az eljátszott erőszak. Szerencsére nem régen részem is lehetett benne. Dániában voltamm erasmuson, és mint sokan mások, részben én is arra használtam fel ezt az egyedül távollétet, hogy jobban megéljem a vágyaimat - mindenféle értelemben.


Úgy kezdődött, hogy egy srác kolistársammal, akivel nem nagyon volt még semmilyen kapcsolatom, csak simán szimpi volt, beültünk egy este sörözni, és mikor kezdett oldottabb lenni a hangulat, elkezdtünk egy kicsit felelsz vagy mersz jellegű játékot játszani, de csak kérdésekkel. Nyilván egy idő után a szex felé terelődött a téma, és egyszer rákérdezett, hogy van-e olyan vágyam, amit nem mertem még kipróbálni, és én mondtam a consensual non-consentet, mire ő kicsit viccesen felvetette, hogy ha véletlen elhagynám a szobakulcsomat, amit ő megtalálna, akkor szívesen segítene kipróbálni. (egyágyas szobáink voltak) Elég merész húzás volt tőle, de talán azért, mert kicsit már csiccses voltam, talán azért, mert hajtott a kíváncsiság, belementem, odaadtam neki a kártyámat, én meg másnap kértem egy újat azzal, hogy elhagytam.


Az első héten aludni se tudtam szinte, annyira vártam, hogy mikor nyílik az ajtóm, de semmi nem volt, és a srác is eléggé került, kicsit azt is hittem, hogy elment a bátorsága, de nem akartam rákérdezni. Végül több, mint egy hónap telt el, már el is felejtettem az egészet kb, mikor egy éjszaka arra ébredtem, hogy a hátamon ül, és a fejemet a párnámba nyomja, hogy ne tudjak kiabálni. Még magamhoz se tértem annyira, hogy egyáltalán ellenkezzek, a hátam mögött már összebilincselte a kezeimet, és a melleimet fogdosta, miközben a fülembe súgott, hogy ő az, meg mindenféle trágárságot, hogy mit fog csinálni velem. Aztán felhúzott a hajamnál fogva, hogy az ágyon térdeljek, egy pár percig sz*pnom kellett, ami alatt szerencsére eléggé benedvesedtem, aztán újra lenyomott az ágyra ilyen félig hason fekvő kutya pózban, lehúzta a nadrágom meg a bugyim, és hátulról elég keményen megcsinált, úgy fel voltam izgulva az egész szitura, hogy jóval hamarabb mentem el, mint ő, pedig két kezemen meg tudom számolni, hányszor volt tisztán hüvelyi orgazmusom. Aztán ő is belém (illetve szerencsére a gumiba) élvezett, lenyomott teljesen az ágyra, kicsit feküdt rajtam, aztán felöltözött, levette rólam a bilincset, odadobta mellém az ágyra a kulcsomat, és egy szó nélkül kiment.


Aztán persze másnap egy újabb sör mellett megköszöntük egymásnak az élményt, de sajnos folytatás nem lett már, pedig még most is remegek az izgalomtól, ahogy ezt leírtam... :-D

2023. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!