Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban voltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban voltam egy ismerősömmel, de most becsajozott, így befejeztük. Hogy lépjek túl rajta? Hasonló tapasztalatok? 18L

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mit kell ezen túllépni? szexkapcsolatban nincsenek érzelmek...
2019. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatban túllépni? Vannak ott ragaszkodást jelentő érzelmek?


Irány a következő préda.

2019. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Felhagytam az ilyen dolgokkal.. Számomra többet jelentett ezért szeretném valahogy elfelejteni
2019. márc. 22. 21:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem kellett volna ilyenbe belemenned, persze nyilván késő bánat.

Egyébként csak az marad hogy megpróbálod lezárni, ne is kommunikáljatok stb. foglalkozz egy kicsit magaddal, aztán majd idővel biztos lesz más valakivel akivel meglesz a szikra, de ilyen laza dologba én nem mennék bele a helyedben legközelebb se, mert csak érzelmileg ki leszel használva.

2019. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mióta megmondta hogy összejött egy csajjal azóta nem beszéltünk. Késő bánat.. Igen, de az elején még nem gondoltam hogy ez lesz belőle, csak haverok voltunk, aztán ő lett nekem az 1. Utólag belegondolva bánnom kellene hogy vele tettem meg 1.,de nekwm ő tényleg többet jelent. Tényleg igaz, hogy a férfiak csak le akarják fektetni a nőket..
2019. márc. 22. 21:59
 6/20 anonim válasza:
84%

"szexkapcsolatban nincsenek érzelmek..."


A nők általában azért mennek bele a szexkapcsolatba, mert így próbálnak meg olyan pasit megfogni, akinél amúgy semmi esélyük. Ez gyakorlatilag a barátzóna női változata.

2019. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Benne van a ribiseg a veredbe. Ne sajnaltasd magad.
2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem próbáltad akkor befűzni, amikor még együtt jártatok?

Ő felvállata, hogy szexet akar, te elfogadtad, és aztán vártad a csodát?

Ami nem létezik.

2019. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mégis mit vártál ettől? Úgy gondoltad, hogy örökké egymáséi lesztek így egy szexkapcsolatban, és csak a szexuális együttlétekért élne az ismerősöd?
2019. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Azt kellene megérteni, hogy a szex kapcsolatban egy férfi számára csak az “extra guminő” vagy, gyakorlatilag egy tárgy


Innentől vagy el tudod fogadni, hogy csak erre voltál jó neki, vagy nem kellene ilyesmibe belevágnod

2019. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!